OrcaScore
3

Defans

Abbie Lafayette

Takip et Karşılaştır
Maç
8
696 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,13
Asist
1
Ortalama reyting
6,78
Yaş24
Doğum tarihi1 Nis 2002
Boy–
Kilo–

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 112 / 2
Dakika157
Reyting6,80
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet47 · %64
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele16 / 33
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu1
Uzaklaştırma3
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 116 / 6
Dakika539
Reyting6,78
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)6 (1)
Pas · isabet211 · %73
Kilit pas8
Top kapma / Pas arası12 / 7
Kazanılan ikili mücadele30 / 54
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,61 / 0,46
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top7
İsabetli orta5
Topla buluşma403
Top kaybı113
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu6
Kazanılan yer ikilisi24
Uzaklaştırma14
Top kazanma29
Maruz kaldığı faul8
Yaptığı faul5
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum40
Teknik45
Taktik39
Savunma55
Yaratıcılık45

Karakteristikler

Zayıf yönler

13

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Nottingham Forest – Burnley FC Women 4–0 – –
25 Eki 2026 Nottingham Forest – Newcastle United WFC 2–2 90' 6.9
18 Eki 2026 Sheffield United Women – Nottingham Forest 4–2 93' 7.1
4 Eki 2026 Nottingham Forest – Burnley FC Women 2–0 89' 6.6
27 Eyl 2026 Southampton FC Women – Nottingham Forest 1–1 90' 6.7
23 Eyl 2026 Nottingham Forest – Aston Villa 0–2 64' 6.5
20 Eyl 2026 Durham W.F.C. – Nottingham Forest 1–2 90' 7.1
13 Eyl 2026 Nottingham Forest – Watford FC Women 2–2 90' 6.6
6 Eyl 2026 Ipswich Town Women – Nottingham Forest 1–1 90' 6.8
2 May 2026 Sheffield United Women – Bristol City WFC 0–4 90' 6.0
26 Nis 2026 Durham W.F.C. – Sheffield United Women 2–1 90' 6.3
22 Nis 2026 Ipswich Town Women – Sheffield United Women 4–1 90' 6.9
3 Nis 2026 Southampton FC Women – Sheffield United Women 5–2 90' 6.0
28 Mar 2026 Sheffield United Women – Portsmouth Women 2–1 90' 6.5
22 Mar 2026 Birmingham City W.F.C. – Sheffield United Women 2–1 90' 6.6

Kariyer ve transferler

2 kulüp · 1 kayıt
  1. Watford Yeni kulüp: Sheffield United
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 28 Eki 2026
Maç (12 ay)26
Ortalama puan6,67
Son maç puanı6,925 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,67 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 6,9

Son 10 maç

6,9 7,1 6,6 6,7 6,5 7,1 6,6 6,8 6,0 6,3

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Women's Super League 2 Nottingham Forest 6 (6) 539 0 1 6,78
2026 FA Women's League Cup Nottingham Forest 2 (2) 157 0 0 6,80

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Women's Super League 2 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (45 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 34 Pas arası 44 Uzaklaştırma 30 Kazanılan hava topu 57 İkili mücadele başarısı 20 Pas isabeti 41 İlerletici top taşıma 88 Reyting 43

5 maç · 449 dk

Abbie Lafayette: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,40
34
Pas arası / 90 dk 1,20
44
Uzaklaştırma / 90 dk 2,61
30
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,20
57
İkili mücadele başarısı %52,2
20
Pas isabeti %72,0
41
İlerletici top taşıma / 90 dk 1,20
88
Reyting 6,76
43

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?