OrcaScore
16

Verdediger

Zexiang Yang

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
27
1.065 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,54
Leeftijd31
Geboortedatum14 dec 1994
Lengte180 cm
Gewicht72 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€97K
Contract tot31 dec 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten238
Rating7,13
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid109 · 86%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen9 / 7
Gewonnen duels13 / 20
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes10
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten174
Balverlies25
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels10
Clearances4
Balveroveringen9
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)24,72
Topsnelheid (km/u)35,34
Wedstrijden / Basisplaatsen24 / 8
Minuten827
Rating6,47
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)6 (2)
Passes · nauwkeurigheid343 · 81%
Kansen gecreëerd9
Tackles / Onderscheppingen20 / 16
Gewonnen duels40 / 86
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten7 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist3
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes9
Nauwkeurige voorzetten8
Balcontacten577
Balverlies108
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels16
Gewonnen grondduels24
Clearances36
Balveroveringen22
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt13
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)81,75
Topsnelheid (km/u)33,72

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval33
Techniek39
Tactiek45
Verdediging63
Creativiteit37

Nationaal elftal

  • China8 caps · 0 goals · debuut jun 2024

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
29 okt 2026 Shanghai Shenhua – Machida Zelvia 0–1 90' 7.1
24 okt 2026 Shenzhen Peng City – Shanghai Shenhua 2–1 83' 7.1
18 okt 2026 Wuhan Three Towns – Shanghai Shenhua 1–3 66' 6.4
15 okt 2026 Preah Khan Reach Svay Rieng FC – Shanghai Shenhua 0–0 58' 6.9
10 okt 2026 Shanghai Shenhua – Yunnan Yukun 7–1 10' 6.6
27 sep 2026 Shanghai Shenhua – Zenit St. Petersburg 3–4 – –
17 sep 2026 Shanghai Shenhua – Tampines Rovers 2–1 90' 7.4
6 sep 2026 Chongqing Tonglianglong FC – Shanghai Shenhua 1–3 89' 6.7
1 sep 2026 Dalian Yingbo FC – Shanghai Shenhua 1–0 90' 6.9
28 aug 2026 Shanghai Shenhua – Shandong Taishan 2–3 12' 6.4
22 aug 2026 Chengdu Rongcheng – Shanghai Shenhua 4–5 1' –
18 aug 2026 Shanghai Shenhua – Beijing Guoan 0–3 9' 6.3
15 aug 2026 Shanghai Shenhua – Henan FC 4–1 33' 6.7
8 aug 2026 Qingdao Hainiu – Shanghai Shenhua 0–1 – –
2 aug 2026 Liaoning Tieren FC – Shanghai Shenhua 3–1 45' 5.8

Carrière en transfers

5 clubs · 9 transfers
  1. SH Shenhua Res. Naar: Shenhua
    Transfer
  2. Chengdu Naar: SH Shenhua Res.
    Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. DL Pro Res. Naar: Shenhua
    Gratis transfer
  5. Transcendence Naar: DL Pro Res.
    Gratis transfer
  6. Transfer Niet bekendgemaakt
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Tianjin JMT Res Naar: Jinmen Tiger
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 29 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)27
Gemiddelde rating6,61
Rating laatste wedstrijd7,129 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,61 feb 2026 jul 2026 okt 2026 7,1

Laatste 10 wedstrijden

7,1 7,1 6,4 6,9 6,6 7,4 6,7 6,9 6,4 6,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Chinese Super League Shanghai Shenhua 24 (8) 827 0 0 6,47
2026 AFC Champions League Two Shanghai Shenhua 3 (3) 238 0 0 7,13

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Chinese Super League 2024 · percentiel onder verdedigers (143 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 76 Onderscheppingen 86 Clearances 22 Gewonnen luchtduels 46 Gewonnen duels 25 Passnauwkeurigheid 57 Progressieve balvoeringen 50 Rating 89

26 wedstrijden · 1.846 min

Zexiang Yang: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 2,24
76
Onderscheppingen / 90 min 1,66
86
Clearances / 90 min 2,19
22
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,41
46
Gewonnen duels 47,4%
25
Passnauwkeurigheid 82,9%
57
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Rating 7,08
89

Hoe berekenen we dit?