OrcaScore
11

Aanvaller

Zeki Amdouni

  • Burnley
  • Switzerland
  • 25 jaar
  • 183 cm
  • Voorkeursvoet: Beide
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
15
929 min
Doelpunten
6
G+A per 90 min: 0,78
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,96
Leeftijd25
Geboortedatum4 dec 2000
Lengte183 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetBeide
Marktwaarde€7,6M
Contract tot30 jun 2028

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Muscle Injury · Afwezig Sinds 10 okt 2026 · Beëindigd: 24 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 5
Minuten497
Rating6,70
Doelpunten / Assists3 / 1
Schoten (op doel)22 (8)
Passes · nauwkeurigheid95 · 84%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen4 / 1
Gewonnen duels21 / 69
Succesvolle dribbels7
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists2,23 / 0,16
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage14%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten199
Balverlies58
Bal afgepakt8
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels16
Clearances4
Balveroveringen11
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt10
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)56,68
Topsnelheid (km/u)31,13
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 4
Minuten319
Rating7,65
Doelpunten / Assists3 / 1
Schoten (op doel)17 (9)
Passes · nauwkeurigheid66 · 94%
Kansen gecreëerd8
Tackles / Onderscheppingen5 / 0
Gewonnen duels17 / 35
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,88 / 0,16
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage18%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten128
Balverlies30
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels16
Clearances1
Balveroveringen7
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)33,55
Topsnelheid (km/u)31,21
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten113
Rating6,75
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)5 (0)
Passes · nauwkeurigheid42 · 90%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen2 / 0
Gewonnen duels10 / 18
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,03 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten76
Balverlies18
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels9
Clearances0
Balveroveringen4
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval69
Techniek58
Tactiek55
Verdediging33
Creativiteit52

Kenmerken

Zwakke punten

14

Nationaal elftal

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
10 okt 2026 Watford – Burnley 0–4 62' 6.6
6 okt 2026 Switzerland – North Macedonia 3–0 70' 6.3
3 okt 2026 Switzerland – Slovenia 2–1 77' 6.8
29 sep 2026 Scotland – Switzerland 0–3 86' 7.8
26 sep 2026 North Macedonia – Switzerland 0–3 86' 9.7
19 sep 2026 Burnley – Derby County 1–1 73' 6.8
12 sep 2026 Swansea City – Burnley 3–1 82' 6.2
8 sep 2026 Wrexham – Burnley 1–1 90' 8.0
5 sep 2026 Burnley – Bristol City 1–2 27' 6.7
2 sep 2026 Burnley – Middlesbrough 1–1 71' 6.8
29 aug 2026 Norwich City – Burnley 4–1 26' 6.2
26 aug 2026 Bradford City – Burnley 4–2 90' 6.6
23 aug 2026 West Bromwich Albion – Burnley 3–1 33' 6.5
16 aug 2026 Burnley – West Ham United 2–2 33' 6.5
8 aug 2026 Burnley – Notts County 5–4 23' 6.9

Carrière en transfers

6 clubs · 10 transfers · totale transfersom 25.1M €
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. Basel Naar: Burnley
    Transfer 18.6M €
  4. Lausanne Naar: Basel
    Transfer 4M €
  5. Basel Naar: Lausanne
    Terug van verhuur
  6. Lausanne Naar: Basel
    Verhuur
  7. Transfer 2.5M €
  8. Gratis transfer
  9. Meyrin FC Yth. Naar: Étoile Carouge
    Gratis transfer
  10. Meyrin FC Yth. Naar: Étoile Carouge
    Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 7 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)26
Gemiddelde rating6,81
Rating laatste wedstrijd6,67 nov 2026
Gemiste wedstrijden211 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 10 6,81 mei 2026 aug 2026 nov 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 6,6 6,3 6,8 7,8 9,7 6,8 6,2 8,0 6,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Championship Burnley 10 (5) 507 3 1 6,69
2026 UEFA Nations League Switzerland 4 (4) 319 3 1 7,65
2026 EFL Cup Burnley 2 (1) 113 0 0 6,75

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Liga Portugal Betclic 2024 · percentiel onder aanvallers (91 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 96 xG 92 Schoten 95 xA 95 Sleutelpasses 87 Succesvolle dribbels 95 Gewonnen luchtduels 46 Rating 87

24 wedstrijden · 851 min

Zeki Amdouni: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,74
96
xG / 90 min 0,55
92
Schoten / 90 min 4,44
95
xA / 90 min 0,27
95
Sleutelpasses / 90 min 1,69
87
Succesvolle dribbels / 90 min 2,43
95
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,37
46
Rating 7,05
87

Hoe berekenen we dit?