OrcaScore
9

Aanvaller

Žan Celar

  • Basel
  • Slovenia
  • 27 jaar
  • 186 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
15
1.053 min
Doelpunten
8
G+A per 90 min: 0,85
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,61
Leeftijd27
Geboortedatum14 mrt 1999
Lengte186 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€2,1M
Contract tot30 jun 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 12
Minuten1.011
Rating6,69
Doelpunten / Assists6 / 2
Schoten (op doel)23 (11)
Passes · nauwkeurigheid142 · 74%
Kansen gecreëerd12
Tackles / Onderscheppingen3 / 2
Gewonnen duels31 / 98
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)3 / 0
Expected goals \/ assists4,73 / 0,34
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage26%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes12
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten289
Balverlies106
Bal afgepakt13
Gewonnen luchtduels13
Gewonnen grondduels18
Clearances10
Balveroveringen19
Fouten ondervonden9
Fouten gemaakt21
Buitenspel9
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)97,25
Topsnelheid (km/u)31,44
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 0
Minuten42
Rating6,27
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (1)
Passes · nauwkeurigheid7 · 86%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels0 / 9
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,03 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten12
Balverlies4
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels0
Clearances0
Balveroveringen0
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt2
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)5,53
Topsnelheid (km/u)31,32
Wedstrijden / Basisplaatsen– / –
Minuten–
Rating–
Doelpunten / Assists2 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / –

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval62
Techniek46
Tactiek50
Verdediging31
Creativiteit43

Kenmerken

Zwakke punten

14

Nationaal elftal

  • Slovenia20 caps · 0 goals · debuut nov 2021

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 FC Lugano – Basel 2–1 65' 6.6
25 okt 2026 Basel – Grasshopper Club Zürich 0–0 90' 6.5
16 okt 2026 Stade Nyonnais – Basel 0–3 – –
11 okt 2026 FC Vaduz – Basel 3–0 71' 6.6
6 okt 2026 Scotland – Slovenia 1–2 11' 6.1
3 okt 2026 Switzerland – Slovenia 2–1 12' 6.3
29 sep 2026 Slovenia – North Macedonia 2–0 19' 6.4
26 sep 2026 Slovenia – Scotland 0–0 – –
20 sep 2026 Basel – FC St. Gallen 1879 1–3 90' 6.5
13 sep 2026 FC Luzern – Basel 2–4 85' 7.0
6 sep 2026 Basel – FC Lugano 1–3 90' 6.4
3 sep 2026 Basel – FC Sion 1–2 88' 7.4
29 aug 2026 BSC Young Boys – Basel 3–3 87' 6.3
22 aug 2026 FC Zürich – Basel 1–2 90' 6.7
16 aug 2026 Basel – FC Barcelona 2–5 – –

Carrière en transfers

10 clubs · 10 transfers · totale transfersom 4M €
  1. QPR Naar: Basel
    Transfer 1.5M €
  2. Fortuna Naar: QPR
    Terug van verhuur
  3. QPR Naar: Fortuna
    Verhuur
  4. Lugano Naar: QPR
    Transfer 2M €
  5. Roma Naar: Lugano
    Transfer 475k €
  6. Cremonese Naar: Roma
    Terug van verhuur
  7. Roma Naar: Cremonese
    Verhuur
  8. Terug van verhuur
  9. Verhuur
  10. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)24
Gemiddelde rating6,55
Rating laatste wedstrijd6,61 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,55 dec 2025 aug 2026 nov 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 6,5 6,6 6,1 6,3 6,4 6,5 7,0 6,4 7,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Swiss Super League Basel 12 (12) 1.011 6 2 6,69
2026 UEFA Nations League Slovenia 3 (0) 42 0 0 6,27
2026 Schweizer Cup Basel – – 2 – –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Championship 2024 · percentiel onder aanvallers (110 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 34 xG 77 Schoten 76 xA 8 Sleutelpasses 39 Succesvolle dribbels 7 Gewonnen luchtduels 60 Rating 30

19 wedstrijden · 949 min

Žan Celar: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,19
34
xG / 90 min 0,38
77
Schoten / 90 min 2,56
76
xA / 90 min 0,02
8
Sleutelpasses / 90 min 0,66
39
Succesvolle dribbels / 90 min 0,19
7
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,80
60
Rating 6,64
30

Hoe berekenen we dit?