OrcaScore
22

Verdediger

Zak Bradshaw

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
19
1.311 min
Doelpunten
3
G+A per 90 min: 0,41
Assists
3
Gemiddelde beoordeling
7,06
Leeftijd22
Geboortedatum22 nov 2003
Lengte188 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€73K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten225
Rating7,47
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)3 (2)
Passes · nauwkeurigheid111 · 80%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen7 / 1
Gewonnen duels12 / 25
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage33%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes10
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten164
Balverlies34
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels8
Clearances4
Balveroveringen6
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen14 / 10
Minuten995
Rating6,96
Doelpunten / Assists2 / 2
Schoten (op doel)12 (5)
Passes · nauwkeurigheid340 · 66%
Kansen gecreëerd9
Tackles / Onderscheppingen16 / 12
Gewonnen duels59 / 115
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,22 / 2,35
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage17%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes20
Nauwkeurige voorzetten6
Balcontacten639
Balverlies214
Bal afgepakt6
Gewonnen luchtduels35
Gewonnen grondduels24
Clearances38
Balveroveringen44
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt11
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)113,57
Topsnelheid (km/u)34,58
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten91
Rating7,10
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid49 · 86%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen3 / 1
Gewonnen duels8 / 12
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten75
Balverlies14
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels5
Clearances6
Balveroveringen10
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval43
Techniek44
Tactiek44
Verdediging57
Creativiteit43

Kenmerken

Zwakke punten

14

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
3 nov 2026 Cambridge United – Brighton & Hove Albion U21 6–0 45' 7.9
31 okt 2026 Leyton Orient – Cambridge United 3–0 90' 7.1
27 okt 2026 Sheffield Wednesday – Cambridge United 1–1 30' 7.0
24 okt 2026 Cambridge United – Plymouth Argyle 2–3 90' 6.3
20 okt 2026 Cambridge United – Wycombe Wanderers 2–2 90' 6.8
17 okt 2026 Barnsley – Cambridge United 1–2 90' 6.8
10 okt 2026 Cambridge United – Blackpool 1–0 90' 7.8
6 okt 2026 Cambridge United – Northampton Town 2–1 90' 6.3
26 sep 2026 Cambridge United – AFC Wimbledon 1–1 90' 7.8
22 sep 2026 Gillingham – Cambridge United 1–4 90' 8.2
19 sep 2026 Oxford United – Cambridge United 1–1 45' 6.9
12 sep 2026 Cambridge United – Reading 2–1 10' 6.6
5 sep 2026 Burton Albion – Cambridge United 2–2 90' 6.7
1 sep 2026 Bradford City – Cambridge United 1–2 90' 6.9
29 aug 2026 Cambridge United – Huddersfield Town 1–2 90' 7.8

Carrière en transfers

11 clubs · 11 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Transfer Niet bekendgemaakt
  7. Verhuur
  8. Verhuur
  9. Verhuur
  10. Verhuur
  11. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 4 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)19
Gemiddelde rating7,02
Rating laatste wedstrijd7,93 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
6 7 8 9 7,02 dec 2025 sep 2026 nov 2026 7,9

Laatste 10 wedstrijden

7,9 7,1 7,0 6,3 6,8 6,8 7,8 6,3 7,8 8,2

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League One Cambridge United 14 (10) 995 2 2 6,96
2026 Football League Trophy Cambridge United 3 (2) 225 1 1 7,47
2026 EFL Cup Cambridge United 2 (1) 91 0 0 7,10

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League One 2026 · percentiel onder middenvelders (108 spelers)

Vergelijken
50 xA 97 Sleutelpasses 65 Voltooide passes 34 Passnauwkeurigheid 27 Progressieve balvoeringen 44 Succesvolle dribbels 59 Tackles + onderscheppingen 51 Rating 78

7 wedstrijden · 426 min

Zak Bradshaw: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,35
97
Sleutelpasses / 90 min 1,48
65
Voltooide passes / 90 min 20,7
34
Passnauwkeurigheid 71,5%
27
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,85
44
Succesvolle dribbels / 90 min 0,63
59
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,32
51
Rating 7,04
78

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?