OrcaScore
6

Verdediger

Zac Williams

  • Barnet
  • Wales
  • 22 jaar
  • 184 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
1.059 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,17
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,91
Leeftijd22
Geboortedatum27 mrt 2004
Lengte184 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€485K
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen11 / 9
Minuten789
Rating6,84
Doelpunten / Assists2 / 0
Schoten (op doel)11 (3)
Passes · nauwkeurigheid337 · 74%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen7 / 10
Gewonnen duels70 / 112
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,59 / 0,18
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage18%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes18
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten538
Balverlies112
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels43
Gewonnen grondduels27
Clearances86
Balveroveringen37
Fouten ondervonden17
Fouten gemaakt14
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)85,32
Topsnelheid (km/u)32,19
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating7,65
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid66 · 80%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen3 / 7
Gewonnen duels12 / 16
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten109
Balverlies20
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels7
Gewonnen grondduels5
Clearances16
Balveroveringen12
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating6,20
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid31 · 74%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels6 / 11
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten46
Balverlies11
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels2
Clearances4
Balveroveringen3
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval35
Techniek41
Tactiek47
Verdediging61
Creativiteit34

Kenmerken

Sterke punten

15

Zwakke punten

1318

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Crewe Alexandra – Barnet 1–1 29' 6.0
27 okt 2026 Barnet – York City 3–1 – –
24 okt 2026 Barnet – Oldham Athletic 1–1 90' 6.7
20 okt 2026 Barnet – Swindon Town 1–3 90' 6.7
17 okt 2026 Tranmere Rovers – Barnet 1–2 45' 6.5
10 okt 2026 Bristol Rovers – Barnet 1–3 90' 8.4
6 okt 2026 AFC Wimbledon – Barnet 7–8 90' 8.5
19 sep 2026 Barnet – Fleetwood Town 3–1 90' 6.6
12 sep 2026 Barnet – Accrington Stanley 2–1 90' 6.7
5 sep 2026 Chesterfield – Barnet 3–3 90' 7.3
1 sep 2026 Exeter City – Barnet 1–1 90' 6.5
29 aug 2026 Barnet – Cheltenham Town 2–2 24' 6.8
22 aug 2026 Shrewsbury Town – Barnet 1–3 61' 7.0
18 aug 2026 Barnet – Arsenal U21 5–1 90' 6.8
15 aug 2026 Barnet – Salford City 3–1 – –

Carrière en transfers

3 clubs · 4 transfers
  1. Crewe Naar: Barnet
    Gratis transfer
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Crewe U18 Naar: Crewe
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)17
Gemiddelde rating6,82
Rating laatste wedstrijd6,031 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,82 nov 2025 sep 2026 okt 2026 6,0

Laatste 10 wedstrijden

6,0 6,7 6,7 6,5 8,4 8,5 6,6 6,7 7,3 6,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League Two Barnet 11 (9) 789 2 0 6,84
2026 Football League Trophy Barnet 2 (2) 180 0 0 7,65
2026 EFL Cup Barnet 1 (1) 90 0 0 6,20

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League Two 2026 · percentiel onder verdedigers (101 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 7 Onderscheppingen 45 Clearances 92 Gewonnen luchtduels 88 Gewonnen duels 78 Passnauwkeurigheid 19 Progressieve balvoeringen 38 Rating 51

6 wedstrijden · 445 min

Zac Williams: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,40
7
Onderscheppingen / 90 min 1,01
45
Clearances / 90 min 9,71
92
Gewonnen luchtduels / 90 min 5,06
88
Gewonnen duels 64,4%
78
Passnauwkeurigheid 67,7%
19
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,40
38
Rating 6,82
51

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?