OrcaScore
20

Middenvelder

Ylber Ramadani

  • Çorum FK
  • Albania
  • 30 jaar
  • 185 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
15
1.041 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,84
Leeftijd30
Geboortedatum12 apr 1996
Lengte185 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€2M
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 7
Minuten650
Rating6,92
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid447 · 91%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen18 / 5
Gewonnen duels37 / 77
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,02 / 0,13
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes29
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten550
Balverlies55
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels7
Gewonnen grondduels30
Clearances9
Balveroveringen44
Fouten ondervonden10
Fouten gemaakt12
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)83,63
Topsnelheid (km/u)34,90
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten199
Rating6,93
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid116 · 94%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen7 / 3
Gewonnen duels12 / 22
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,08 / 0,09
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes7
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten150
Balverlies15
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels12
Clearances2
Balveroveringen10
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)22,51
Topsnelheid (km/u)27,54
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten192
Rating6,53
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid61 · 92%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen3 / 2
Gewonnen duels6 / 17
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten82
Balverlies7
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels5
Clearances3
Balveroveringen11
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt6
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval50
Techniek50
Tactiek60
Verdediging52
Creativiteit52

Kenmerken

Sterke punten

26

Nationaal elftal

  • Albania53 caps · 1 goals · debuut mrt 2018

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
8 nov 2026 Çorum FK – Fenerbahçe – – –
31 okt 2026 Erzurumspor FK – Çorum FK 1–3 90' 7.0
25 okt 2026 Göztepe – Çorum FK 2–0 90' 7.3
16 okt 2026 Çorum FK – Çaykur Rizespor 2–1 45' 7.2
11 okt 2026 Gaziantep FK – Çorum FK 0–3 32' 7.0
6 okt 2026 Albania – San Marino 2–1 19' 7.1
3 okt 2026 Finland – Albania 2–1 90' 6.7
29 sep 2026 San Marino – Albania 0–3 – –
26 sep 2026 Albania – Belarus 2–0 90' 7.0
19 sep 2026 Çorum FK – Alanyaspor 1–2 90' 6.6
12 sep 2026 Samsunspor – Çorum FK 1–5 90' 6.7
6 sep 2026 Çorum FK – Eyüpspor 3–0 90' 6.4
31 aug 2026 Beşiktaş JK – Çorum FK 6–2 45' 6.8
22 aug 2026 Çorum FK – Kasımpaşa 0–1 78' 7.3
6 jun 2026 Albania – Luxembourg 0–1 – –

Carrière en transfers

9 clubs · 9 transfers · totale transfersom 2.6M €
  1. Lecce Naar: Çorum
    Transfer 1M €
  2. Aberdeen Naar: Lecce
    Transfer 1.3M €
  3. MTK Naar: Aberdeen
    Transfer 120k €
  4. Vejle Naar: MTK
    Gratis transfer
  5. Transfer 200k €
  6. Gratis transfer
  7. Gratis transfer
  8. Gratis transfer
  9. Own Youth Naar: Ferizaj
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 7 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)37
Gemiddelde rating6,89
Rating laatste wedstrijd7,031 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,89 dec 2025 apr 2026 okt 2026 7,0

Laatste 10 wedstrijden

7,0 7,3 7,2 7,0 7,1 6,7 7,0 6,6 6,7 6,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Trendyol Süper Lig Çorum FK 9 (7) 650 0 0 6,92
2026 UEFA Nations League Albania 3 (2) 199 0 0 6,93
2026 World Cup Qual. UEFA Albania 3 (2) 192 0 0 6,53

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Trendyol Süper Lig 2026 · percentiel onder middenvelders (70 spelers)

Vergelijken
50 xA 8 Sleutelpasses 14 Voltooide passes 96 Passnauwkeurigheid 96 Progressieve balvoeringen 2 Succesvolle dribbels 36 Tackles + onderscheppingen 62 Rating 30

5 wedstrijden · 393 min

Ylber Ramadani: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,02
8
Sleutelpasses / 90 min 0,46
14
Voltooide passes / 90 min 59,8
96
Passnauwkeurigheid 92,6%
96
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
2
Succesvolle dribbels / 90 min 0,46
36
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,52
62
Rating 6,76
30

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?