OrcaScore
8

Middenvelder

Yerko Leiva

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
25
1.142 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,08
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,58
Leeftijd28
Geboortedatum14 jun 1998
Lengte166 cm
Gewicht53 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€345K

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen17 / 7
Minuten685
Rating6,59
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)6 (0)
Passes · nauwkeurigheid393 · 84%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen14 / 16
Gewonnen duels29 / 65
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten5 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,14 / 0,24
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes14
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten524
Balverlies108
Bal afgepakt11
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels29
Clearances1
Balveroveringen41
Fouten ondervonden11
Fouten gemaakt12
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)66,57
Topsnelheid (km/u)29,52
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten116
Rating6,50
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 3
Minuten341
Rating–
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval48
Techniek46
Tactiek40
Verdediging39
Creativiteit50

Kenmerken

Zwakke punten

18

Nationaal elftal

  • Chile1 caps · 0 goals · debuut jun 2017

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
8 nov 2026 Unión La Calera – Huachipato – – –
5 nov 2026 Unión La Calera – Coquimbo Unido 0–2 90' 7.1
31 okt 2026 Coquimbo Unido – Unión La Calera 1–0 45' 6.7
25 okt 2026 Unión La Calera – Universidad Católica 3–1 – –
11 okt 2026 Deportes Concepción – Unión La Calera 1–1 8' 6.7
24 sep 2026 Unión La Calera – Universidad Católica 1–1 – –
15 sep 2026 Unión La Calera – Deportes Limache 1–0 – –
6 sep 2026 O'Higgins – Unión La Calera 2–1 – –
1 sep 2026 Unión La Calera – Deportes La Serena 0–1 45' 6.8
22 aug 2026 Audax Italiano – Unión La Calera 0–0 31' 6.4
16 aug 2026 Ñublense – Unión La Calera 2–1 26' 6.4
10 aug 2026 Unión La Calera – Colo-Colo 1–2 – –
6 aug 2026 Santiago Wanderers – Unión La Calera 0–4 79' –
1 aug 2026 Cobresal – Unión La Calera 4–0 17' 6.7
28 jul 2026 Unión La Calera – Everton de Viña del Mar 1–1 21' 7.0

Carrière en transfers

6 clubs · 9 transfers · totale transfersom 160k €
  1. Gratis transfer
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Transfer 160k €
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Gratis transfer
  8. Gratis transfer
  9. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 5 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)19
Gemiddelde rating6,62
Rating laatste wedstrijd7,15 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,62 feb 2026 jun 2026 nov 2026 7,1

Laatste 10 wedstrijden

7,1 6,7 6,7 6,8 6,4 6,4 6,7 7,0 6,2 6,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Liga de Primera Unión La Calera 17 (7) 685 0 0 6,59
2026 Copa Chile Unión La Calera 6 (3) 341 1 0 –
2026 Copa de la Liga Unión La Calera 2 (1) 116 0 0 6,50

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Liga de Primera 2024 · percentiel onder middenvelders (125 spelers)

Vergelijken
50 xA 38 Sleutelpasses 55 Voltooide passes 33 Passnauwkeurigheid 31 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 63 Tackles + onderscheppingen 57 Rating 49

18 wedstrijden · 824 min

Yerko Leiva: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
38
Sleutelpasses / 90 min 1,20
55
Voltooide passes / 90 min 23,8
33
Passnauwkeurigheid 74,4%
31
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 0,76
63
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,51
57
Rating 6,82
49

Hoe berekenen we dit?