OrcaScore
16

Middenvelder

Yannick Engelhardt

  • SC Freiburg
  • Germany
  • 25 jaar
  • 184 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
9
613 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,44
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
7,03
Leeftijd25
Geboortedatum7 feb 2001
Lengte184 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€11,1M

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Hip Injury · Dag tot dag Sinds 22 okt 2026 · Beëindigd: 29 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten15
Rating6,40
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid5 · 80%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels0 / 2
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten5
Balverlies1
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels0
Clearances0
Balveroveringen0
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 0
Minuten10
Rating6,50
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid2 · 100%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels1 / 2
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten3
Balverlies0
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels0
Clearances1
Balveroveringen0
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)1,64
Topsnelheid (km/u)29,37
Wedstrijden / Basisplaatsen7 / 7
Minuten588
Rating7,19
Doelpunten / Assists2 / 1
Schoten (op doel)9 (3)
Passes · nauwkeurigheid332 · 84%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen9 / 7
Gewonnen duels30 / 59
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,40 / 0,60
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage22%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten412
Balverlies72
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels11
Gewonnen grondduels19
Clearances7
Balveroveringen22
Fouten ondervonden8
Fouten gemaakt8
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)72,62
Topsnelheid (km/u)36,10

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval53
Techniek52
Tactiek54
Verdediging51
Creativiteit52

Nationaal elftal

  • Germany1 caps · 0 goals · debuut sep 2026

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
8 nov 2026 SC Freiburg – 1. FC Union Berlin – – –
5 nov 2026 Trabzonspor – SC Freiburg – – –
31 okt 2026 FC Augsburg – SC Freiburg 1–2 90' 7.6
28 okt 2026 SC Freiburg – VfL Wolfsburg 3–2 90' 6.4
22 okt 2026 AS Monaco – SC Freiburg 3–0 15' 6.4
18 okt 2026 Bayer 04 Leverkusen – SC Freiburg 2–1 77' 6.7
15 okt 2026 SC Freiburg – FK Jablonec 3–2 – –
11 okt 2026 SC Freiburg – FC Schalke 04 2–1 69' 7.3
4 okt 2026 Greece – Germany 0–0 – –
1 okt 2026 Germany – Serbia 2–0 – –
27 sep 2026 Germany – Greece 0–1 – –
24 sep 2026 Netherlands – Germany 1–1 10' 6.5
19 sep 2026 Eintracht Frankfurt – SC Freiburg 2–2 90' 6.5
12 sep 2026 SC Freiburg – Borussia M'gladbach 5–0 90' 9.8
5 sep 2026 SC Paderborn 07 – SC Freiburg 0–1 82' 6.3

Carrière en transfers

7 clubs · 7 transfers · totale transfersom 18.8M €
  1. Como Naar: Freiburg
    Transfer 7M €
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Fortuna Naar: Como
    Transfer 8M €
  5. Transfer 3.8M €
  6. Terug van verhuur
  7. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)38
Gemiddelde rating6,81
Rating laatste wedstrijd7,931 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 6,81 nov 2025 apr 2026 okt 2026 7,9

Laatste 10 wedstrijden

7,9 6,4 6,4 6,7 7,3 6,5 6,5 9,8 6,3 6,1

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Bundesliga SC Freiburg 7 (7) 588 2 1 7,19
2026 DFB Pokal SC Freiburg 1 (1) 90 0 0 6,40
2026 UEFA Conference League SC Freiburg 1 (1) 15 0 0 6,40
2026 UEFA Nations League Germany 1 (0) 10 0 0 6,50

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Bundesliga 2026 · percentiel onder middenvelders (51 spelers)

Vergelijken
50 xA 11 Sleutelpasses 9 Voltooide passes 76 Passnauwkeurigheid 62 Progressieve balvoeringen 42 Succesvolle dribbels 30 Tackles + onderscheppingen 28 Rating 60

4 wedstrijden · 352 min

Yannick Engelhardt: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,03
11
Sleutelpasses / 90 min 0,26
9
Voltooide passes / 90 min 41,2
76
Passnauwkeurigheid 84,7%
62
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,28
42
Succesvolle dribbels / 90 min 0,26
30
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,79
28
Rating 7,18
60

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?