OrcaScore
23

Verdediger

Wilson Eisner

  • FC Tulsa
  • USA
  • 24 jaar
  • 183 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
18
979 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,28
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,54
Leeftijd24
Geboortedatum3 mei 2002
Lengte183 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€90K
Contract tot30 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen11 / 6
Minuten662
Rating6,68
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)8 (2)
Passes · nauwkeurigheid286 · 77%
Kansen gecreëerd10
Tackles / Onderscheppingen11 / 5
Gewonnen duels32 / 73
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,72 / 1,71
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd4
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage12%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes11
Nauwkeurige voorzetten7
Balcontacten466
Balverlies126
Bal afgepakt7
Gewonnen luchtduels6
Gewonnen grondduels26
Clearances15
Balveroveringen39
Fouten ondervonden9
Fouten gemaakt12
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)52,72
Topsnelheid (km/u)33,15
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 0
Minuten125
Rating6,40
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid75 · 87%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen2 / 0
Gewonnen duels7 / 13
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,26 / 0,05
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten100
Balverlies11
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels6
Clearances3
Balveroveringen3
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)16,70
Topsnelheid (km/u)32,35
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten192
Rating6,23
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid82 · 82%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen2 / 0
Gewonnen duels4 / 13
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten140
Balverlies33
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels2
Clearances4
Balveroveringen10
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)22,96
Topsnelheid (km/u)32,49

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval41
Techniek46
Tactiek41
Verdediging54
Creativiteit46

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
25 okt 2026 Colorado Springs Switchbacks FC – FC Tulsa 2–0 18' 6.8
18 okt 2026 FC Tulsa – Oakland Roots SC 2–4 90' 5.2
10 okt 2026 Lexington SC – FC Tulsa 0–0 90' 6.5
4 okt 2026 FC Tulsa – Sacramento Republic FC 1–1 9' 6.2
1 okt 2026 FC Tulsa – New Mexico United 1–0 90' 6.4
26 sep 2026 El Paso Locomotive FC – FC Tulsa 1–1 90' 7.1
20 sep 2026 Brooklyn FC – FC Tulsa 2–2 90' 7.3
13 sep 2026 Phoenix Rising FC – FC Tulsa 2–1 90' 7.1
6 sep 2026 San Antonio FC – FC Tulsa 0–0 45' 6.8
30 aug 2026 FC Tulsa – Rhode Island Union 1–0 23' 6.6
23 aug 2026 Orange County SC – FC Tulsa 1–5 27' 7.5
16 aug 2026 New Mexico United – FC Tulsa 1–0 – –
10 mei 2026 Seattle Sounders FC – San Diego FC 1–1 – –
3 mei 2026 San Diego FC – Los Angeles FC 2–2 17' 6.3
26 apr 2026 San Diego FC – Portland Timbers 1–2 31' 6.2

Carrière en transfers

4 clubs · 8 transfers
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. Gratis transfer
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Transfer
  7. Cornell Big Red Naar: San Jose Earthquakes II
    Gratis transfer
  8. De Anza Force Naar: Cornell Big Red
    Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)18
Gemiddelde rating6,54
Rating laatste wedstrijd6,825 okt 2026
Gemiste wedstrijden71 blessure geregistreerd
4 5 6 7 8 6,54 feb 2026 sep 2026 okt 2026 6,8

Laatste 10 wedstrijden

6,8 5,2 6,5 6,2 6,4 7,1 7,3 7,1 6,8 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 USL Championship FC Tulsa 11 (6) 662 1 1 6,68
2026 CONCACAF Champions Cup San Diego FC 3 (2) 192 0 1 6,23
2026 MLS San Diego FC 4 (0) 125 0 0 6,40

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

USL Championship 2026 · percentiel onder middenvelders (132 spelers)

Vergelijken
50 xA 100 Sleutelpasses 78 Voltooide passes 60 Passnauwkeurigheid 31 Progressieve balvoeringen 71 Succesvolle dribbels 57 Tackles + onderscheppingen 54 Rating 59

8 wedstrijden · 464 min

Wilson Eisner: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,26
100
Sleutelpasses / 90 min 1,75
78
Voltooide passes / 90 min 31,4
60
Passnauwkeurigheid 77,9%
31
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,94
71
Succesvolle dribbels / 90 min 0,58
57
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,94
54
Rating 6,88
59

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?