OrcaScore
13

Verdediger

Willian Formiga

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
37
2.149 min
Doelpunten
3
G+A per 90 min: 0,13
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,67
Leeftijd31
Geboortedatum22 jan 1995
Lengte185 cm
Gewicht83 kg
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€185K
Contract tot31 dec 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen22 / 9
Minuten964
Rating6,57
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)6 (1)
Passes · nauwkeurigheid451 · 83%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen19 / 14
Gewonnen duels48 / 100
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten5 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,23 / 0,18
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage17%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes18
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten685
Balverlies113
Bal afgepakt6
Gewonnen luchtduels21
Gewonnen grondduels27
Clearances58
Balveroveringen36
Fouten ondervonden8
Fouten gemaakt26
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)49,37
Topsnelheid (km/u)35,08
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten268
Rating–
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Gedetailleerde statistieken
Clean sheets1
Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 9
Minuten917
Rating6,86
Doelpunten / Assists2 / 0
Schoten (op doel)7 (4)
Passes · nauwkeurigheid300 · 78%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels125 / 196
Succesvolle dribbels10
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage29%
Nauwkeurige lange passes19
Nauwkeurige voorzetten3
Gewonnen luchtduels32
Clearances41
Balveroveringen90
Fouten ondervonden22
Fouten gemaakt20
Buitenspel1
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval35
Techniek41
Tactiek44
Verdediging60
Creativiteit37

Kenmerken

Sterke punten

16

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Vila Nova FC – Juventude 2–2 – –
24 okt 2026 São Bernardo – Vila Nova FC 3–2 14' 6.1
19 okt 2026 Vila Nova FC – Grêmio Novorizontino 2–2 – –
11 okt 2026 Náutico – Vila Nova FC 0–2 90' 7.3
8 okt 2026 Vila Nova FC – Cuiabá 0–0 – –
4 okt 2026 Botafogo-SP – Vila Nova FC 0–1 12' 6.3
26 sep 2026 Vila Nova FC – Londrina 2–0 – –
19 sep 2026 Vila Nova FC – América Mineiro 1–0 13' 6.7
15 sep 2026 Avaí – Vila Nova FC 1–1 87' 6.1
11 sep 2026 Vila Nova FC – Goiás 2–0 90' 7.8
5 sep 2026 Athletic Club – Vila Nova FC 5–0 90' 5.8
31 aug 2026 Vila Nova FC – Ceará 2–0 46' 7.0
24 aug 2026 Operário-PR – Vila Nova FC 0–0 – –
20 aug 2026 Vila Nova FC – Ponte Preta 6–0 18' 7.8
15 aug 2026 Atlético Goianiense – Vila Nova FC 0–2 – –

Carrière en transfers

10 clubs · 16 transfers
  1. CRB Naar: Vila Nova
    Gratis transfer
  2. Ceará Naar: CRB
    Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Terug van verhuur
  9. Verhuur
  10. Gratis transfer
  11. Transfer Niet bekendgemaakt
  12. Gratis transfer
  13. Gratis transfer
  14. Tubarão Naar: Roma-PR
    Gratis transfer
  15. Oeste Brasil Naar: Tubarão
    Gratis transfer
  16. Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)35
Gemiddelde rating6,71
Rating laatste wedstrijd6,124 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,71 jan 2026 apr 2026 okt 2026 6,1

Laatste 10 wedstrijden

6,1 7,3 6,3 6,7 6,1 7,8 5,8 7,0 7,8 5,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Brasileirão Série B Vila Nova FC 22 (9) 964 1 0 6,57
2026 Goiano Vila Nova FC 12 (9) 917 2 0 6,86
2026 Copa do Brasil Vila Nova FC 3 (3) 268 0 – –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Brasileirão Série B 2026 · percentiel onder verdedigers (100 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 36 Onderscheppingen 18 Clearances 76 Gewonnen luchtduels 61 Gewonnen duels 4 Passnauwkeurigheid 73 Progressieve balvoeringen 19 Rating 38

7 wedstrijden · 356 min

Willian Formiga: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,01
36
Onderscheppingen / 90 min 0,76
18
Clearances / 90 min 5,56
76
Gewonnen luchtduels / 90 min 2,02
61
Gewonnen duels 43,8%
4
Passnauwkeurigheid 87,9%
73
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,25
19
Rating 6,79
38

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?