OrcaScore
17

Middenvelder

Wilfrido Baez

  • Recoleta FC
  • Paraguay
  • 32 jaar
  • 170 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
42
2.816 min
Doelpunten
6
G+A per 90 min: 0,58
Assists
12
Gemiddelde beoordeling
6,89
Leeftijd32
Geboortedatum18 jun 1994
Lengte170 cm
Gewicht73 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€160K
Contract tot31 dec 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen16 / 10
Minuten912
Rating6,91
Doelpunten / Assists1 / 4
Schoten (op doel)18 (2)
Passes · nauwkeurigheid317 · 69%
Kansen gecreëerd23
Tackles / Onderscheppingen16 / 9
Gewonnen duels34 / 89
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,31 / 1,69
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd7
Grote kansen gemist4
Afrondingspercentage6%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes23
Nauwkeurige voorzetten18
Balcontacten530
Balverlies180
Bal afgepakt12
Gewonnen luchtduels6
Gewonnen grondduels28
Clearances13
Balveroveringen48
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt16
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week3
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 6
Minuten414
Rating6,25
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)6 (2)
Passes · nauwkeurigheid100 · 59%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen10 / 5
Gewonnen duels20 / 61
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 1
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,17 / 0,53
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes8
Nauwkeurige voorzetten7
Balcontacten206
Balverlies89
Bal afgepakt9
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels15
Clearances3
Balveroveringen25
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt8
Buitenspel3
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)39,00
Topsnelheid (km/u)33,37
Wedstrijden / Basisplaatsen20 / 18
Minuten1.490
Rating7,07
Doelpunten / Assists5 / 8
Schoten (op doel)33 (12)
Passes · nauwkeurigheid487 · 68%
Kansen gecreëerd28
Tackles / Onderscheppingen24 / 15
Gewonnen duels82 / 194
Succesvolle dribbels27
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 1
Expected goals \/ assists1,06 / 0,11
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd8
Grote kansen gemist4
Afrondingspercentage15%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes32
Nauwkeurige voorzetten25
Balcontacten847
Balverlies296
Bal afgepakt24
Gewonnen luchtduels19
Gewonnen grondduels63
Clearances9
Balveroveringen93
Fouten ondervonden12
Fouten gemaakt26
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week6
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)156,64
Topsnelheid (km/u)35,16

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval57
Techniek52
Tactiek37
Verdediging37
Creativiteit55

Kenmerken

Sterke punten

7

Zwakke punten

146

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
5 nov 2026 Olimpia – Recoleta FC 4–1 67' 7.1
31 okt 2026 Recoleta FC – Sportivo Ameliano 3–0 45' 7.6
25 okt 2026 CS 2 de Mayo – Recoleta FC 1–1 83' 6.7
17 okt 2026 Recoleta FC – Rubio Ñu 1–0 45' 7.9
13 okt 2026 Nacional Asunción – Recoleta FC 1–0 52' 7.2
5 okt 2026 Recoleta FC – Libertad 1–2 45' 6.3
28 sep 2026 Sportivo San Lorenzo – Recoleta FC 0–0 45' 6.5
25 sep 2026 Recoleta FC – Guaireña 3–1 – –
13 sep 2026 Recoleta FC – Sportivo Trinidense 1–3 65' 6.6
7 sep 2026 Guaraní – Recoleta FC 2–0 87' 6.5
4 sep 2026 Recoleta FC – Cerro Porteño 1–3 45' 6.7
22 aug 2026 Sportivo Ameliano – Recoleta FC 3–1 45' 6.6
15 aug 2026 Recoleta FC – CS 2 de Mayo 1–2 90' 6.7
12 aug 2026 Boca Juniors – Recoleta FC 3–1 47' 5.7
8 aug 2026 Rubio Ñu – Recoleta FC 1–3 45' 6.4

Carrière en transfers

6 clubs · 7 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Gratis transfer
  5. Gratis transfer
  6. Gratis transfer
  7. Gen. Díaz U19 Naar: General Díaz
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 5 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)43
Gemiddelde rating6,89
Rating laatste wedstrijd6,85 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 6,89 jan 2026 mei 2026 nov 2026 6,8

Laatste 10 wedstrijden

6,8 7,6 6,7 7,9 7,2 6,3 6,5 6,6 6,5 6,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Primera División, Apertura Recoleta FC 20 (18) 1.490 5 8 7,07
2026 Primera División Recoleta FC 16 (10) 912 1 4 6,91
2026 CONMEBOL Sudamericana Recoleta FC 6 (6) 414 0 0 6,25

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Primera División 2026 · percentiel onder middenvelders (58 spelers)

Vergelijken
50 xA 91 Sleutelpasses 96 Voltooide passes 34 Passnauwkeurigheid 20 Progressieve balvoeringen 34 Succesvolle dribbels 4 Tackles + onderscheppingen 44 Rating 21

5 wedstrijden · 287 min

Wilfrido Baez: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,03
91
Sleutelpasses / 90 min 2,82
96
Voltooide passes / 90 min 24,1
34
Passnauwkeurigheid 74,8%
20
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,94
34
Succesvolle dribbels / 90 min 0,00
4
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,20
44
Rating 6,58
21

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?