OrcaScore
11

Aanvaller

Wesley Tanque

  • FC Imabari
  • Brazil
  • 30 jaar
  • 188 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
24
876 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,21
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,58
Leeftijd30
Geboortedatum14 jul 1996
Lengte188 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€390K

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen13 / 2
Minuten331
Rating6,53
Doelpunten / Assists0 / 2
Schoten (op doel)7 (0)
Passes · nauwkeurigheid63 · 81%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels50 / 125
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten3
Gewonnen luchtduels15
Clearances8
Balveroveringen19
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt11
Buitenspel0
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 3
Minuten468
Rating6,69
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)7 (4)
Passes · nauwkeurigheid80 · 61%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels56 / 180
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten3
Gewonnen luchtduels20
Clearances4
Balveroveringen16
Fouten ondervonden12
Fouten gemaakt12
Buitenspel3
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten77
Rating6,20
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid13 · 69%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels4 / 15
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten1
Gewonnen luchtduels2
Clearances1
Balveroveringen1
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt2
Buitenspel1
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval55
Techniek50
Tactiek36
Verdediging27
Creativiteit39

Kenmerken

Zwakke punten

155

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
3 nov 2026 FC Imabari – Hokkaido Consadole Sapporo 0–4 13' 6.6
31 okt 2026 FC Imabari – Ventforet Kofu 1–1 25' 7.2
25 okt 2026 Blaublitz Akita – FC Imabari 1–0 7' –
21 okt 2026 Vegalta Sendai – FC Imabari 3–1 – –
17 okt 2026 FC Imabari – Vanraure Hachinohe 3–3 59' 6.6
10 okt 2026 Tokushima Vortis – FC Imabari 1–2 38' 6.5
3 okt 2026 Tochigi City FC – FC Imabari 1–2 20' 6.0
26 sep 2026 FC Imabari – Shonan Bellmare 1–2 43' 5.9
23 sep 2026 Kashiwa – FC Imabari 4–0 48' 6.0
19 sep 2026 Yokohama FC – FC Imabari 2–1 65' 7.3
12 sep 2026 FC Imabari – Tosu 1–0 10' 6.3
6 sep 2026 Oita Trinita – FC Imabari 1–1 15' 6.4
2 sep 2026 Zweigen Kanazawa – FC Imabari 2–1 77' 6.2
29 aug 2026 FC Imabari – Montedio Yamagata 0–3 14' 6.5
26 aug 2026 FC Imabari – Blaublitz Akita 4–1 – –

Carrière en transfers

13 clubs · 16 transfers
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Gratis transfer
  5. Transfer Niet bekendgemaakt
  6. Gratis transfer
  7. Gratis transfer
  8. ASA Naar: Zonder club
    Transfer
  9. Zonder club Naar: ASA
    Transfer
  10. Slovan Liberec Naar: Zonder club
    Transfer
  11. Terug van verhuur
  12. Verhuur
  13. Terug van verhuur
  14. Verhuur
  15. Transfer Niet bekendgemaakt
  16. Zonder club Naar: FC Neugersdorf
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 4 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)24
Gemiddelde rating6,56
Rating laatste wedstrijd6,63 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,56 feb 2026 aug 2026 nov 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 7,2 6,6 6,5 6,0 5,9 6,0 7,3 6,3 6,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 J2 League FC Imabari 10 (3) 468 0 0 6,69
2026 J. League Cup FC Imabari 1 (1) 77 0 0 6,20

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

J2 League 2026 · percentiel onder aanvallers (126 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 7 xG 16 Schoten 17 xA 89 Sleutelpasses 79 Succesvolle dribbels 52 Gewonnen luchtduels 61 Rating 21

16 wedstrijden · 625 min

Wesley Tanque: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,00
7
xG / 90 min 0,18
16
Schoten / 90 min 1,44
17
xA / 90 min 0,14
89
Sleutelpasses / 90 min 0,86
79
Succesvolle dribbels / 90 min 0,86
52
Gewonnen luchtduels / 90 min 3,31
61
Rating 6,63
21

Hoe berekenen we dit?