OrcaScore
8

Middenvelder

Wan Kuzain

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
29
1.491 min
Doelpunten
5
G+A per 90 min: 0,36
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,70
Leeftijd28
Geboortedatum14 sep 1998
Lengte178 cm
Gewicht60 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€160K
Contract tot30 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen25 / 16
Minuten1.350
Rating6,68
Doelpunten / Assists4 / 0
Schoten (op doel)18 (7)
Passes · nauwkeurigheid466 · 88%
Kansen gecreëerd12
Tackles / Onderscheppingen30 / 9
Gewonnen duels57 / 109
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten6 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,51 / 0,32
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage22%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes12
Nauwkeurige voorzetten5
Balcontacten653
Balverlies103
Bal afgepakt6
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels53
Clearances22
Balveroveringen36
Fouten ondervonden22
Fouten gemaakt26
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)92,89
Topsnelheid (km/u)35,00
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 1
Minuten141
Rating6,85
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid46 · 89%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen4 / 1
Gewonnen duels8 / 14
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage33%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten81
Balverlies20
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels8
Clearances0
Balveroveringen3
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt6
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval51
Techniek51
Tactiek39
Verdediging41
Creativiteit47

Nationaal elftal

  • Malaysia4 caps · 1 goals · debuut jul 2026

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
25 okt 2026 FC Tampa Bay Rowdies – SC Jacksonville 2–0 45' 6.5
22 okt 2026 SC Jacksonville – Louisville City FC 0–2 9' 6.5
15 okt 2026 SC Jacksonville – Birmingham Legion FC 0–1 62' 6.7
1 okt 2026 Miami FC – SC Jacksonville 4–1 30' 6.4
26 sep 2026 SC Jacksonville – Loudoun United FC 1–4 77' 7.1
17 sep 2026 Hartford Athletic – SC Jacksonville 2–0 9' 6.4
13 sep 2026 SC Jacksonville – Rhode Island Union 0–3 67' 6.7
6 sep 2026 SC Jacksonville – Lexington SC 3–2 86' 6.9
30 aug 2026 Brooklyn FC – SC Jacksonville 4–1 68' 6.8
23 aug 2026 Birmingham Legion FC – SC Jacksonville 2–3 36' 7.4
16 aug 2026 SC Jacksonville – Indy Eleven 0–1 65' 6.3
8 aug 2026 Malaysia – Philippines 1–0 78' 6.8
1 aug 2026 Thailand – Malaysia 2–0 28' 6.4
28 jul 2026 Malaysia – Laos 4–0 19' 7.7
25 jul 2026 Myanmar – Malaysia 1–2 16' 6.5

Carrière en transfers

6 clubs · 17 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Zonder club Naar: Rio Grande Valley
    Transfer
  4. Kansas City Naar: Zonder club
    Transfer
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Transfer
  10. Kansas Academy Naar: Sporting KC II
    Transfer
  11. Sporting KC II Naar: Kansas Academy
    Terug van verhuur
  12. Kansas Academy Naar: Sporting KC II
    Verhuur
  13. Sporting KC II Naar: Kansas Academy
    Terug van verhuur
  14. Kansas Academy Naar: Sporting KC II
    Verhuur
  15. Saint Louis FC Naar: Kansas Academy
    Gratis transfer
  16. Saint Louis FC Naar: St. Louis SG
    Terug van verhuur
  17. St. Louis SG Naar: Saint Louis FC
    Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)32
Gemiddelde rating6,69
Rating laatste wedstrijd6,525 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,69 mrt 2026 jul 2026 okt 2026 6,5

Laatste 10 wedstrijden

6,5 6,5 6,7 6,4 7,1 6,4 6,7 6,9 6,8 7,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 USL Championship SC Jacksonville 25 (16) 1.350 4 0 6,68
2026 ASEAN Championship Malaysia 4 (1) 141 1 1 6,85

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

USL Championship 2026 · percentiel onder middenvelders (132 spelers)

Vergelijken
50 xA 20 Sleutelpasses 75 Voltooide passes 45 Passnauwkeurigheid 93 Progressieve balvoeringen 16 Succesvolle dribbels 9 Tackles + onderscheppingen 92 Rating 45

7 wedstrijden · 373 min

Wan Kuzain: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
20
Sleutelpasses / 90 min 1,69
75
Voltooide passes / 90 min 27,3
45
Passnauwkeurigheid 89,7%
93
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,48
16
Succesvolle dribbels / 90 min 0,00
9
Tackles + onderscheppingen / 90 min 3,62
92
Rating 6,81
45

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?