OrcaScore
15

Middenvelder

Walter Rodríguez

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
23
1.447 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,06
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,82
Leeftijd31
Geboortedatum7 okt 1995
Lengte182 cm
Gewicht78 kg
VoorkeursvoetBeide
Marktwaarde€54K
Contract tot31 dec 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen14 / 13
Minuten1.076
Rating6,88
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)15 (4)
Passes · nauwkeurigheid539 · 80%
Kansen gecreëerd8
Tackles / Onderscheppingen37 / 12
Gewonnen duels54 / 97
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,19 / 0,39
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes43
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten703
Balverlies124
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels11
Gewonnen grondduels43
Clearances30
Balveroveringen72
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt15
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 5
Minuten371
Rating6,73
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)3 (2)
Passes · nauwkeurigheid170 · 82%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen6 / 4
Gewonnen duels9 / 27
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage33%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes10
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten213
Balverlies35
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels7
Clearances8
Balveroveringen31
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt7
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)39,11
Topsnelheid (km/u)32,89

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval46
Techniek49
Tactiek46
Verdediging52
Creativiteit43

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Recoleta FC – Sportivo Ameliano 3–0 – –
25 okt 2026 Sportivo Ameliano – Olimpia 2–3 73' 6.6
18 okt 2026 Cerro Porteño – Sportivo Ameliano 2–2 25' 6.5
12 okt 2026 CS 2 de Mayo – Sportivo Ameliano 1–0 73' 6.7
6 okt 2026 Sportivo Ameliano – Rubio Ñu 1–2 79' 6.7
26 sep 2026 Nacional Asunción – Sportivo Ameliano 1–1 90' 7.0
19 sep 2026 Libertad – Sportivo Ameliano 1–1 90' 6.5
11 sep 2026 Sportivo Ameliano – Sportivo San Lorenzo 1–0 90' 7.1
7 sep 2026 Sportivo Luqueño – Sportivo Ameliano 1–2 69' 6.8
2 sep 2026 Sportivo Ameliano – Sportivo Trinidense 0–3 – –
31 aug 2026 Guaraní – Sportivo Ameliano 1–1 63' 6.3
22 aug 2026 Sportivo Ameliano – Recoleta FC 3–1 90' 7.3
17 aug 2026 Olimpia – Sportivo Ameliano 2–1 90' 6.8
8 aug 2026 Sportivo Ameliano – Cerro Porteño 1–0 90' 7.5
1 aug 2026 Sportivo Ameliano – CS 2 de Mayo 1–1 90' 7.5

Carrière en transfers

11 clubs · 16 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Gratis transfer
  5. Gratis transfer
  6. Gratis transfer
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Terug van verhuur
  10. Verhuur
  11. Gratis transfer
  12. Gratis transfer
  13. Gratis transfer
  14. Zonder club Naar: Nacional
    Transfer
  15. Parma Naar: Zonder club
    Transfer
  16. Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)23
Gemiddelde rating6,82
Rating laatste wedstrijd6,625 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
6 7 8 9 6,82 jan 2026 aug 2026 okt 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 6,5 6,7 6,7 7,0 6,5 7,1 6,8 6,3 7,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Primera División Sportivo Ameliano 14 (13) 1.076 0 0 6,88
2026 Primera División, Apertura Sportivo Ameliano 9 (5) 371 1 0 6,73

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Primera División 2026 · percentiel onder middenvelders (58 spelers)

Vergelijken
50 xA 36 Sleutelpasses 16 Voltooide passes 63 Passnauwkeurigheid 43 Progressieve balvoeringen 3 Succesvolle dribbels 4 Tackles + onderscheppingen 87 Rating 54

6 wedstrijden · 492 min

Walter Rodríguez: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
36
Sleutelpasses / 90 min 0,55
16
Voltooide passes / 90 min 37,1
63
Passnauwkeurigheid 80,2%
43
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
3
Succesvolle dribbels / 90 min 0,00
4
Tackles + onderscheppingen / 90 min 3,84
87
Rating 6,83
54

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?