OrcaScore
1

Doelman

Vishal Kaith

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
20
1.800 min
Reddingen
52
Tegendoelpunten
15
Gemiddelde beoordeling
7,00
Leeftijd30
Geboortedatum22 jul 1996
Lengte188 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€230K
Contract tot31 mei 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 5
Minuten450
Rating7,12
Reddingen / Tegendoelpunten16 / 5
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid127 · 78%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels3 / 3
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes38
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten170
Balverlies30
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels1
Clearances4
Balveroveringen33
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien8
Wedstrijden / Basisplaatsen13 / 13
Minuten1.170
Rating6,98
Reddingen / Tegendoelpunten30 / 9
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid292 · 78%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen3 / 0
Gewonnen duels4 / 6
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes62
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten390
Balverlies67
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels3
Clearances7
Balveroveringen115
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets5
Reddingen van binnen de zestien17
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating6,85
Reddingen / Tegendoelpunten6 / 1
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid32 · 81%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels2 / 3
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes10
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels1
Clearances2
Balveroveringen13
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Clean sheets1

Eigenschappen

Positie: G

lijn: G gemiddelde
Aanval0
Techniek0
Tactiek51
Verdediging0
Creativiteit0

Kenmerken

Sterke punten

202324

Nationaal elftal

  • India8 caps · 0 goals · debuut sep 2018

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
5 nov 2026 Mohun Bagan Super Giant – Odisha FC 3–2 90' 6.6
31 okt 2026 Mohun Bagan Super Giant – Punjab FC 2–1 90' 6.8
26 okt 2026 Mohun Bagan Super Giant – Chennaiyin FC 1–0 90' 8.7
16 okt 2026 Sporting Delhi – Mohun Bagan Super Giant 1–2 90' 6.5
12 okt 2026 NorthEast United FC – Mohun Bagan Super Giant 1–0 90' 7.0
8 okt 2026 Mohun Bagan Super Giant – East Bengal FC 1–0 – –
21 mei 2026 Mohun Bagan Super Giant – Sporting Delhi 2–1 90' 6.9
17 mei 2026 Mohun Bagan Super Giant – East Bengal FC 1–1 90' 7.0
12 mei 2026 Mohun Bagan Super Giant – Inter Kashi FC 0–0 90' 6.9
9 mei 2026 FC Goa – Mohun Bagan Super Giant 1–1 90' 6.5
19 apr 2026 NorthEast United FC – Mohun Bagan Super Giant 0–1 90' 7.7
12 apr 2026 Mohun Bagan Super Giant – Punjab FC 3–2 90' 7.3
4 apr 2026 Jamshedpur FC – Mohun Bagan Super Giant 1–1 90' 6.8
31 mrt 2026 India – Hong Kong 2–1 – –
20 mrt 2026 Mohun Bagan Super Giant – Mumbai City FC 0–1 90' 6.8

Carrière en transfers

4 clubs · 6 transfers · totale transfersom 100k €
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Transfer 100k €
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. AIFF Elite Naar: Shillong
    Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 5 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)18
Gemiddelde rating7,02
Rating laatste wedstrijd6,65 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
6 7 8 9 7,02 feb 2026 mei 2026 nov 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 6,8 8,7 6,5 7,0 6,9 7,0 6,9 6,5 7,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Indian Super League Mohun Bagan Super Giant 13 (13) 1.170 0 0 6,99
2026 AFC Asian Cup Qual. India 2 (2) 180 0 0 6,85

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Indian Super League 2026 · percentiel onder keepers (18 spelers)

Vergelijken
50 Reddingen 31 Reddingspercentage 86 Voorkomen doelpunten 50 Clean sheet-percentage 72 Passnauwkeurigheid 97 Nauwkeurige lange passes 42 Rating 92

13 wedstrijden · 1.170 min

Vishal Kaith: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Reddingen / 90 min 2,31
31
Reddingspercentage 76,9%
86
Voorkomen doelpunten / 90 min 0,00
50
Clean sheet-percentage 38,5%
72
Passnauwkeurigheid 78,4%
97
Nauwkeurige lange passes / 90 min 4,77
42
Rating 6,98
92

Hoe berekenen we dit?