OrcaScore
11

Middenvelder

Viktor Tsygankov

  • AFC Ajax
  • Ukraine
  • 28 jaar
  • 178 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Geblesseerd — Unknown · Terug: 30 nov 2026
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
12
635 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,28
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,78
Leeftijd28
Geboortedatum15 nov 1997
Lengte178 cm
Gewicht70 kg
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€15,7M
Contract tot30 jun 2029

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Unknown · Afwezig Sinds 31 okt 2026 · Terug: 30 nov 2026
  • Blessure Unknown · Ontbreekt Beëindigd: 5 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten104
Rating6,95
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid52 · 92%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen3 / 0
Gewonnen duels7 / 15
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,02 / 0,24
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten78
Balverlies18
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels7
Clearances2
Balveroveringen3
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)13,37
Topsnelheid (km/u)30,78
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 3
Minuten281
Rating6,53
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid107 · 80%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen3 / 1
Gewonnen duels9 / 26
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,04 / 0,28
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten166
Balverlies56
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels7
Clearances1
Balveroveringen6
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)35,31
Topsnelheid (km/u)34,08
Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 3
Minuten250
Rating6,88
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)5 (2)
Passes · nauwkeurigheid138 · 84%
Kansen gecreëerd10
Tackles / Onderscheppingen4 / 2
Gewonnen duels13 / 26
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,59 / 0,62
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage20%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten9
Balcontacten195
Balverlies43
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels11
Clearances1
Balveroveringen8
Fouten ondervonden6
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)34,29
Topsnelheid (km/u)32,34

Carrière en transfers

4 clubs · 4 transfers · totale transfersom 9M €
  1. Girona Naar: Ajax
    Transfer 4M €
  2. Transfer 5M €
  3. Transfer
  4. Dynamo Kyiv U17 Naar: Dynamo K. 2
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)38
Gemiddelde rating6,87
Rating laatste wedstrijd6,725 okt 2026
Gemiste wedstrijden01 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 6,87 dec 2025 apr 2026 okt 2026 6,7

Laatste 10 wedstrijden

6,7 6,5 7,4 6,9 6,1 6,1 6,6 7,3 6,0 8,1

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 UEFA Nations League Ukraine 4 (3) 281 0 0 6,53
2026 VriendenLoterij Eredivisie AFC Ajax 6 (3) 250 1 1 6,88
2026 World Cup Qual. UEFA Ukraine 3 (2) 192 0 0 7,07
2026 UEFA Conference League AFC Ajax 2 (1) 104 0 0 6,95

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

LaLiga 2024 · percentiel onder middenvelders (183 spelers)

Vergelijken
50 xA 86 Sleutelpasses 72 Voltooide passes 39 Passnauwkeurigheid 47 Progressieve balvoeringen 49 Succesvolle dribbels 43 Tackles + onderscheppingen 10 Rating 88

27 wedstrijden · 1.920 min

Viktor Tsygankov: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,20
86
Sleutelpasses / 90 min 1,55
72
Voltooide passes / 90 min 28,0
39
Passnauwkeurigheid 81,7%
47
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
49
Succesvolle dribbels / 90 min 0,70
43
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,59
10
Rating 7,07
88

Hoe berekenen we dit?