OrcaScore
34

Aanvaller

Viktor Đukanović

  • ETO FC Győr
  • Montenegro
  • 22 jaar
  • 184 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
16
1.011 min
Doelpunten
4
G+A per 90 min: 0,36
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
7,01
Leeftijd22
Geboortedatum29 jan 2004
Lengte184 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€2,2M
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 11
Minuten890
Rating7,11
Doelpunten / Assists4 / 0
Schoten (op doel)26 (10)
Passes · nauwkeurigheid192 · 77%
Kansen gecreëerd13
Tackles / Onderscheppingen5 / 4
Gewonnen duels48 / 90
Succesvolle dribbels8
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists2,74 / 1,01
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist9
Afrondingspercentage15%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes11
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten323
Balverlies87
Bal afgepakt9
Gewonnen luchtduels11
Gewonnen grondduels37
Clearances2
Balveroveringen19
Fouten ondervonden24
Fouten gemaakt6
Buitenspel4
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week2
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)69,83
Topsnelheid (km/u)33,41
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten74
Rating6,65
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid20 · 95%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels3 / 7
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,42 / 0,05
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten37
Balverlies7
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels3
Clearances4
Balveroveringen1
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)9,02
Topsnelheid (km/u)33,18
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 0
Minuten47
Rating6,75
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid13 · 85%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels1 / 3
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten22
Balverlies4
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels1
Clearances3
Balveroveringen2
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval58
Techniek55
Tactiek48
Verdediging38
Creativiteit46

Nationaal elftal

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 ETO FC Győr – Vasas 2–2 62' 7.2
28 okt 2026 Zalaegerszegi TE – ETO FC Győr 3–1 – –
24 okt 2026 ETO FC Győr – Újpest 1–0 66' 6.5
17 okt 2026 Paksi FC – ETO FC Győr 1–2 84' 10.0
11 okt 2026 ETO FC Győr – Puskás Akadémia 0–1 30' 6.8
5 okt 2026 Montenegro – Armenia 0–0 45' 6.8
2 okt 2026 Latvia – Montenegro 1–2 29' 6.5
28 sep 2026 Armenia – Montenegro 2–3 – –
25 sep 2026 Montenegro – Cyprus 2–1 – –
20 sep 2026 MTK Budapest – ETO FC Győr 1–2 70' 6.5
6 sep 2026 ETO FC Győr – Kispest Honvéd FC 3–2 78' 6.7
3 sep 2026 ETO FC Győr – Ferencváros TC 0–3 64' 6.8
30 aug 2026 Kisvárda FC – ETO FC Győr 1–1 90' 6.6
23 aug 2026 ETO FC Győr – Zalaegerszegi TE 3–0 83' 7.8
16 aug 2026 Debreceni VSC – ETO FC Győr 1–1 90' 6.2

Carrière en transfers

6 clubs · 8 transfers · totale transfersom 1M €
  1. Győr Naar: Hammarby
    Terug van verhuur
  2. Hammarby Naar: Győr
    Verhuur
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Transfer 1M €
  8. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)27
Gemiddelde rating6,85
Rating laatste wedstrijd6,931 okt 2026
Gemiste wedstrijden01 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 10 6,85 nov 2025 aug 2026 okt 2026 6,9

Laatste 10 wedstrijden

6,9 6,5 10,0 6,8 6,8 6,5 6,5 6,7 6,8 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 OTP Bank Liga ETO FC Győr 12 (11) 890 4 0 7,11
2026 UEFA Nations League Montenegro 2 (1) 74 0 0 6,65
2026 World Cup Qual. UEFA Montenegro 2 (0) 47 0 0 6,75

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Niké Liga 2024 · percentiel onder middenvelders (118 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 77 Voltooide passes 6 Passnauwkeurigheid 66 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 46 Tackles + onderscheppingen 41 Rating 64

16 wedstrijden · 773 min

Viktor Đukanović: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,63
77
Voltooide passes / 90 min 15,0
6
Passnauwkeurigheid 80,1%
66
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 0,82
46
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,33
41
Rating 6,90
64

Hoe berekenen we dit?