OrcaScore
23

Middenvelder

Víctor Muñoz

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
13
563 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,32
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,77
Leeftijd23
Geboortedatum13 jul 2003
Lengte173 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€39M
Contract tot30 jun 2032

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Unknown · Twijfelachtig Beëindigd: 22 okt 2026
  • Blessure Unknown · Dag tot dag Sinds 19 okt 2026 · Beëindigd: 1 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 5
Minuten437
Rating6,91
Doelpunten / Assists2 / 0
Schoten (op doel)13 (5)
Passes · nauwkeurigheid117 · 80%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen4 / 5
Gewonnen duels27 / 60
Succesvolle dribbels10
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,78 / 0,34
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage15%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten233
Balverlies68
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels24
Clearances3
Balveroveringen14
Fouten ondervonden10
Fouten gemaakt8
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)52,82
Topsnelheid (km/u)34,95
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 0
Minuten79
Rating6,40
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)5 (1)
Passes · nauwkeurigheid36 · 89%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels2 / 8
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,71 / 0,14
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten56
Balverlies8
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels2
Clearances0
Balveroveringen3
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt4
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)2,40
Topsnelheid (km/u)33,56
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 0
Minuten47
Rating6,75
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid12 · 75%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels3 / 4
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,29 / 0,03
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten25
Balverlies10
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels3
Clearances0
Balveroveringen4
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)6,44
Topsnelheid (km/u)33,16

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval68
Techniek61
Tactiek41
Verdediging27
Creativiteit58

Nationaal elftal

  • Spain5 caps · 1 goals · debuut mrt 2026

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Liverpool FC – Arsenal 0–1 9' 6.3
17 okt 2026 Brentford – Liverpool FC 1–2 79' 7.7
14 okt 2026 LASK – Liverpool FC 3–6 17' 6.7
11 okt 2026 Liverpool FC – Manchester City 0–3 90' 6.5
6 okt 2026 Croatia – Spain 1–2 12' 6.4
3 okt 2026 Spain – Czechia 3–1 45' 6.5
29 sep 2026 Spain – Croatia 4–1 22' 6.3
20 sep 2026 Bournemouth – Liverpool FC 0–1 18' 6.7
15 sep 2026 Liverpool FC – Tottenham Hotspur 3–1 – –
12 sep 2026 Liverpool FC – Fulham 0–0 60' 7.1
9 sep 2026 Liverpool FC – Atlético Madrid 2–1 30' 6.8
4 sep 2026 Ipswich Town – Liverpool FC 0–2 64' 6.3
29 aug 2026 Liverpool FC – Nottingham Forest 2–2 90' 7.4
23 aug 2026 Newcastle United – Liverpool FC 2–2 27' 7.3
16 aug 2026 Liverpool FC – Como 2–0 17' 6.5

Carrière en transfers

6 clubs · 4 transfers · totale transfersom 65M €
  1. Transfer 40M €
  2. Transfer 25M €
  3. Transfer
  4. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)40
Gemiddelde rating6,99
Rating laatste wedstrijd6,31 nov 2026
Gemiste wedstrijden6
5 6 7 8 9 10 6,99 dec 2025 apr 2026 nov 2026 6,3

Laatste 10 wedstrijden

6,3 7,7 6,7 6,5 6,4 6,5 6,3 6,7 7,1 6,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Premier League Liverpool FC 8 (5) 437 2 0 6,91
2026 UEFA Nations League Spain 3 (0) 79 0 0 6,40
2026 UEFA Champions League Liverpool FC 2 (0) 47 0 0 6,75

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Primera Federación 2024 · percentiel onder aanvallers (125 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 56 xG 45 Schoten 80 xA 92 Sleutelpasses 88 Succesvolle dribbels 100 Gewonnen luchtduels 5 Rating 97

34 wedstrijden · 2.751 min

Víctor Muñoz: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,36
56
xG / 90 min 0,30
45
Schoten / 90 min 2,52
80
xA / 90 min 0,14
92
Sleutelpasses / 90 min 0,98
88
Succesvolle dribbels / 90 min 5,14
100
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,56
5
Rating 7,28
97

Hoe berekenen we dit?