OrcaScore
3

Verdediger

Victor Moreno

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
37
3.078 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,09
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,73
Leeftijd32
Geboortedatum23 okt 1994
Lengte180 cm
Gewicht82 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€485K

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Knock Injury · Afwezig Sinds 18 okt 2026 · Beëindigd: 30 okt 2026
  • Blessure Knock Injury · Ontbreekt Beëindigd: 18 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen28 / 26
Minuten2.313
Rating6,71
Doelpunten / Assists2 / 1
Schoten (op doel)14 (5)
Passes · nauwkeurigheid982 · 86%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen27 / 22
Gewonnen duels76 / 142
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten9 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,45 / 0,26
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage14%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes72
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten1.259
Balverlies151
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels40
Gewonnen grondduels36
Clearances141
Balveroveringen70
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt26
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week2
Clean sheets5
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)208,63
Topsnelheid (km/u)33,87
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten270
Rating6,70
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid111 · 89%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 3
Gewonnen duels5 / 14
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,02 / 0,02
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten140
Balverlies13
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels2
Clearances17
Balveroveringen15
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)24,29
Topsnelheid (km/u)31,08
Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 6
Minuten495
Rating6,85
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid199 · 82%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen5 / 3
Gewonnen duels22 / 40
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,27 / 0,26
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes18
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten254
Balverlies39
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels13
Gewonnen grondduels9
Clearances24
Balveroveringen12
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt10
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)46,31
Topsnelheid (km/u)33,31

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval34
Techniek43
Tactiek57
Verdediging69
Creativiteit37

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
2 nov 2026 Santa Fe – Once Caldas 0–2 – –
30 okt 2026 Atlético Nacional – Santa Fe 2–0 90' 5.8
11 okt 2026 Santa Fe – Fortaleza FC 11–10 81' 6.5
6 okt 2026 Independiente Medellín – Santa Fe 0–1 90' 7.9
29 sep 2026 Deportivo Pereira – Santa Fe 1–2 90' 6.7
26 sep 2026 Unión Magdalena – Santa Fe 1–1 67' 6.6
23 sep 2026 Santa Fe – Deportivo Cali 0–1 74' 6.4
20 sep 2026 Alianza Valledupar FC – Santa Fe 1–4 45' 6.6
16 sep 2026 Vasco da Gama – Santa Fe 2–0 90' 6.4
12 sep 2026 Santa Fe – Deportes Tolima 1–0 45' 6.9
9 sep 2026 Santa Fe – Vasco da Gama 0–0 – –
6 sep 2026 Santa Fe – Fortaleza FC 2–2 71' 6.7
3 sep 2026 Santa Fe – Millonarios 3–2 – –
30 aug 2026 Junior Barranquilla – Santa Fe 1–1 – –
27 aug 2026 River Plate – Santa Fe 8–9 – –

Carrière en transfers

6 clubs · 7 transfers
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Transfer Niet bekendgemaakt
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 30 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)48
Gemiddelde rating6,73
Rating laatste wedstrijd5,830 okt 2026
Gemiste wedstrijden8
5 6 7 8 9 6,73 nov 2025 apr 2026 okt 2026 5,8

Laatste 10 wedstrijden

5,8 6,5 7,9 6,7 6,6 6,4 6,6 6,4 6,9 6,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Primera A Santa Fe 28 (26) 2.313 2 1 6,71
2026 CONMEBOL Libertadores Santa Fe 6 (6) 495 0 0 6,85
2026 CONMEBOL Sudamericana Santa Fe 3 (3) 270 0 0 6,70

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Primera A 2026 · percentiel onder verdedigers (104 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 25 Onderscheppingen 98 Clearances 97 Gewonnen luchtduels 88 Gewonnen duels Passnauwkeurigheid 62 Progressieve balvoeringen 32 Rating 48

5 wedstrijden · 325 min

Victor Moreno: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,83
25
Onderscheppingen / 90 min 1,94
98
Clearances / 90 min 7,20
97
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,66
88
Gewonnen duels –
–
Passnauwkeurigheid 84,0%
62
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,28
32
Rating 6,66
48

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?