OrcaScore
11

Middenvelder

Victor Andrade

  • Náutico
  • Brazil
  • 31 jaar
  • 171 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
29
1.251 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,22
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,99
Leeftijd31
Geboortedatum30 sep 1995
Lengte171 cm
Gewicht60 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€215K
Contract tot30 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen22 / 9
Minuten996
Rating7,04
Doelpunten / Assists2 / 1
Schoten (op doel)48 (14)
Passes · nauwkeurigheid216 · 81%
Kansen gecreëerd15
Tackles / Onderscheppingen12 / 6
Gewonnen duels121 / 211
Succesvolle dribbels36
Gele kaarten / Rode kaarten6 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,85 / 1,23
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage4%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes14
Nauwkeurige voorzetten8
Balcontacten553
Balverlies160
Bal afgepakt17
Gewonnen luchtduels8
Gewonnen grondduels113
Clearances7
Balveroveringen37
Fouten ondervonden65
Fouten gemaakt23
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)79,32
Topsnelheid (km/u)35,38
Wedstrijden / Basisplaatsen7 / 3
Minuten255
Rating6,83
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (0)
Passes · nauwkeurigheid53 · 87%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen7 / 2
Gewonnen duels39 / 67
Succesvolle dribbels11
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten149
Balverlies39
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels36
Clearances1
Balveroveringen11
Fouten ondervonden19
Fouten gemaakt13
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval55
Techniek60
Tactiek45
Verdediging45
Creativiteit45

Kenmerken

Sterke punten

15

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
27 okt 2026 Juventude – Náutico 4–0 24' 6.5
20 okt 2026 Goiás – Náutico 0–0 19' 7.6
11 okt 2026 Náutico – Vila Nova FC 0–2 33' 7.7
9 okt 2026 Náutico – Grêmio Novorizontino 0–2 – –
3 okt 2026 Fortaleza – Náutico 1–1 – –
26 sep 2026 Náutico – Sport Recife 3–1 – –
19 aug 2026 Náutico – Ceará 1–0 19' 6.5
9 aug 2026 Náutico – Atlético Goianiense 1–1 19' 6.7
26 jul 2026 Criciúma – Náutico 0–0 – –
23 jul 2026 Náutico – Londrina 2–1 15' 6.5
17 jul 2026 CRB – Náutico 2–1 65' 7.1
12 jul 2026 Avaí – Náutico 2–0 69' 7.9
6 jul 2026 Náutico – Juventude 0–0 90' 7.2
29 jun 2026 Náutico – Goiás 0–1 45' 6.7
21 jun 2026 Vila Nova FC – Náutico 4–3 78' 6.7

Carrière en transfers

19 clubs · 23 transfers · totale transfersom 600k €
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Transfer Niet bekendgemaakt
  5. Gratis transfer
  6. Gratis transfer
  7. Gratis transfer
  8. Remo Naar: Vila Nova
    Gratis transfer
  9. Zonder club Naar: Remo
    Transfer
  10. Suwon FC Naar: Zonder club
    Transfer
  11. Zonder club Naar: Suwon FC
    Transfer
  12. Goiás Naar: Zonder club
    Transfer
  13. Estoril Naar: Goiás
    Transfer Niet bekendgemaakt
  14. Terug van verhuur
  15. Verhuur
  16. Gratis transfer
  17. Terug van verhuur
  18. Verhuur
  19. Terug van verhuur
  20. Verhuur
  21. Transfer
  22. Transfer 600k €
  23. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 3 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)29
Gemiddelde rating6,99
Rating laatste wedstrijd6,527 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
6 7 8 9 6,99 jan 2026 mei 2026 okt 2026 6,5

Laatste 10 wedstrijden

6,5 7,6 7,7 6,5 6,7 6,5 7,1 7,9 7,2 6,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Brasileirão Série B Náutico 22 (9) 996 2 1 7,04
2026 Paulista Série A1 São Bernardo 7 (3) 255 0 0 6,83

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Brasileirão Série B 2024 · percentiel onder aanvallers (104 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 43 xG 50 Schoten 51 xA 50 Sleutelpasses 93 Succesvolle dribbels 85 Gewonnen luchtduels 17 Rating 97

15 wedstrijden · 1.142 min

Victor Andrade: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,16
43
xG / 90 min 0,00
50
Schoten / 90 min 2,13
51
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,97
93
Succesvolle dribbels / 90 min 1,18
85
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,55
17
Rating 7,09
97

Hoe berekenen we dit?