OrcaScore
91

Aanvaller

Victor Ábrego

  • Guabirá
  • Bolivia
  • 29 jaar
  • 177 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
24
1.503 min
Doelpunten
3
G+A per 90 min: 0,24
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,47
Leeftijd29
Geboortedatum11 feb 1997
Lengte177 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€295K

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen15 / 13
Minuten1.016
Rating6,42
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)22 (9)
Passes · nauwkeurigheid174 · 75%
Kansen gecreëerd8
Tackles / Onderscheppingen6 / 5
Gewonnen duels21 / 57
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 0
Expected goals \/ assists3,81 / 0,45
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist3
Afrondingspercentage5%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten300
Balverlies103
Bal afgepakt8
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels16
Clearances4
Balveroveringen16
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt7
Buitenspel4
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen7 / 5
Minuten387
Rating6,57
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)12 (3)
Passes · nauwkeurigheid72 · 68%
Kansen gecreëerd9
Tackles / Onderscheppingen2 / 0
Gewonnen duels8 / 25
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 1
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage8%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten130
Balverlies54
Bal afgepakt8
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels6
Clearances0
Balveroveringen11
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt3
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten100
Rating–
Doelpunten / Assists1 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval57
Techniek51
Tactiek39
Verdediging32
Creativiteit46

Kenmerken

Zwakke punten

14

Nationaal elftal

  • Bolivia18 caps · 2 goals · debuut nov 2020

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
2 nov 2026 Guabirá – Bolívar 1–2 – –
27 okt 2026 Nacional Potosí – Guabirá 3–0 55' 6.6
19 okt 2026 Guabirá – Oriente Petrolero 1–1 59' 6.6
12 okt 2026 GV San José – Guabirá 4–1 – –
8 okt 2026 Guabirá – The Strongest 2–1 90' 7.2
5 okt 2026 Guabirá – Oriente Petrolero 2–1 – –
29 sep 2026 Club FC Universitario – Guabirá 3–1 57' 5.8
27 sep 2026 The Strongest – Guabirá 2–1 57' 7.4
22 sep 2026 Guabirá – CD San Antonio 2–1 62' 6.4
16 sep 2026 Guabirá – Club Aurora 3–1 28' 6.2
13 sep 2026 Club Always Ready – Guabirá 6–0 39' 6.5
9 sep 2026 Oriente Petrolero – Guabirá 1–0 67' 6.2
5 sep 2026 Guabirá – Real Potosí 1–1 59' 6.5
31 aug 2026 CD San Antonio – Guabirá 5–1 33' 6.3
28 aug 2026 Club Independiente Petrolero – Guabirá 3–1 90' 5.2

Carrière en transfers

7 clubs · 11 transfers · totale transfersom 50k €
  1. Gratis transfer
  2. Transfer
  3. Gratis transfer
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Gratis transfer
  7. Transfer
  8. Transfer Niet bekendgemaakt
  9. Transfer 50k €
  10. Terug van verhuur
  11. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 3 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)24
Gemiddelde rating6,45
Rating laatste wedstrijd6,627 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
4 5 6 7 8 6,45 feb 2026 aug 2026 okt 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 6,6 7,2 5,8 7,4 6,4 6,2 6,5 6,2 6,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 División Profesional Guabirá 15 (13) 1.016 1 0 6,42
2026 Copa Bolivia Guabirá 7 (5) 387 1 1 6,57
2026 Torneo Amistoso De Verano The Strongest 2 (1) 100 1 – –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Copa Bolivia 2026 · percentiel onder middenvelders (67 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 74 Voltooide passes 2 Passnauwkeurigheid Progressieve balvoeringen 83 Succesvolle dribbels 41 Tackles + onderscheppingen 5 Rating 5

6 wedstrijden · 297 min

Victor Ábrego: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 2,12
74
Voltooide passes / 90 min 10,3
2
Passnauwkeurigheid –
–
Progressieve balvoeringen / 90 min 2,12
83
Succesvolle dribbels / 90 min 0,30
41
Tackles + onderscheppingen / 90 min 0,61
5
Rating 6,47
5

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?