OrcaScore
15

Middenvelder

Vander

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
24
2.103 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,04
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,98
Leeftijd28
Geboortedatum13 sep 1998
Lengte176 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€110K

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 5
Minuten450
Rating6,96
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid212 · 88%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels28 / 54
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes21
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels1
Clearances16
Balveroveringen35
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt10
Buitenspel0
Wedstrijden / Basisplaatsen18 / 17
Minuten1.563
Rating6,99
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)15 (3)
Passes · nauwkeurigheid777 · 87%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels93 / 167
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage7%
Nauwkeurige lange passes73
Nauwkeurige voorzetten2
Gewonnen luchtduels3
Clearances23
Balveroveringen172
Fouten ondervonden14
Fouten gemaakt14
Buitenspel0
Afgelegde afstand (km)7,68
Topsnelheid (km/u)35,76
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating6,90
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid43 · 93%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels6 / 12
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes7
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels0
Clearances2
Balveroveringen8
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval44
Techniek52
Tactiek45
Verdediging49
Creativiteit46

Kenmerken

Sterke punten

13

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
30 okt 2026 Java United FC – Bhayangkara Presisi Lampung FC 2–0 90' 6.4
24 okt 2026 Persijap Jepara – Java United FC 1–1 90' 7.3
20 okt 2026 Isenmulang Kalteng FC – Java United FC 1–1 90' 7.6
16 okt 2026 Java United FC – Bali United FC 3–2 90' 6.5
11 okt 2026 Java United FC – Borneo FC Samarinda 2–1 90' 7.0
29 aug 2026 Figueirense – Maranhão AC 2–1 90' 6.7
24 aug 2026 Maranhão AC – AO Itabaiana 4–1 90' 7.1
16 aug 2026 Santa Cruz – Maranhão AC 0–1 90' 6.9
10 aug 2026 Maranhão AC – Brusque 2–1 90' 6.8
25 jul 2026 Ferroviária – Maranhão AC 0–0 90' 6.9
12 jul 2026 Maranhão AC – Ypiranga FC 2–1 90' 7.7
29 jun 2026 Ituano – Maranhão AC 0–0 90' 7.3
21 jun 2026 Maranhão AC – Paysandu SC 0–1 90' 6.7
16 jun 2026 Maringá FC – Maranhão AC 0–0 90' 6.5
1 jun 2026 Anápolis FC – Maranhão AC 0–0 90' 6.9

Carrière en transfers

8 clubs · 15 transfers
  1. Gratis transfer
  2. CSA Naar: Maranhão
    Transfer Niet bekendgemaakt
  3. Maranhão Naar: CSA
    Transfer Niet bekendgemaakt
  4. Transfer Niet bekendgemaakt
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Terug van verhuur
  10. Verhuur
  11. Terug van verhuur
  12. Verhuur
  13. Terug van verhuur
  14. Verhuur
  15. Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 30 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)22
Gemiddelde rating7,01
Rating laatste wedstrijd7,324 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
6 7 8 7,01 apr 2026 jun 2026 okt 2026 7,3

Laatste 10 wedstrijden

7,3 7,6 6,5 7,0 6,7 7,1 6,9 6,8 6,9 7,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Brasileirão Série C Maranhão AC 18 (17) 1.563 1 0 6,99
2026 Indonesia Super League Java United FC 5 (5) 450 0 0 6,96
2026 Copa do Nordeste Maranhão AC 1 (1) 90 0 0 6,90

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Copa do Nordeste 2024 · percentiel onder middenvelders (117 spelers)

Vergelijken
50 xA 25 Sleutelpasses 81 Voltooide passes 65 Passnauwkeurigheid 92 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 22 Tackles + onderscheppingen 49 Rating 36

7 wedstrijden · 524 min

Vander: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,02
25
Sleutelpasses / 90 min 1,55
81
Voltooide passes / 90 min 30,4
65
Passnauwkeurigheid 89,8%
92
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 0,86
22
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,55
49
Rating 6,77
36

Hoe berekenen we dit?