OrcaScore
7

Middenvelder

Valentin Mihăilă

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
651 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,14
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,55
Leeftijd26
Geboortedatum2 feb 2000
Lengte177 cm
Gewicht60 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€3,6M
Contract tot30 jun 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 2
Minuten211
Rating6,47
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)9 (3)
Passes · nauwkeurigheid75 · 76%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen2 / 0
Gewonnen duels12 / 29
Succesvolle dribbels7
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 1
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,75 / 0,21
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist4
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten138
Balverlies43
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels10
Clearances2
Balveroveringen8
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)24,57
Topsnelheid (km/u)31,51
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 2
Minuten116
Rating6,48
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (0)
Passes · nauwkeurigheid36 · 69%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels1 / 7
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,26 / 0,23
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten50
Balverlies17
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels1
Clearances1
Balveroveringen1
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)10,66
Topsnelheid (km/u)32,18
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 3
Minuten324
Rating6,73
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)5 (0)
Passes · nauwkeurigheid95 · 71%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen3 / 6
Gewonnen duels16 / 38
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten159
Balverlies53
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels7
Gewonnen grondduels9
Clearances3
Balveroveringen20
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval63
Techniek54
Tactiek35
Verdediging29
Creativiteit64

Kenmerken

Sterke punten

4

Zwakke punten

14

Nationaal elftal

  • Romania40 caps · 5 goals · debuut mrt 2021

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
14 nov 2026 Romania – Poland – – –
31 okt 2026 Kocaelispor – Çaykur Rizespor 0–0 24' 6.3
26 okt 2026 Çaykur Rizespor – Trabzonspor 3–4 31' 6.8
16 okt 2026 Çorum FK – Çaykur Rizespor 2–1 61' 6.2
5 okt 2026 Romania – Sweden 0–1 21' 6.3
2 okt 2026 Poland – Romania 6–0 27' 6.6
28 sep 2026 Romania – Bosnia & Herzegovina 2–4 45' 6.4
25 sep 2026 Sweden – Romania 2–1 23' 6.6
12 sep 2026 Eyüpspor – Çaykur Rizespor 0–2 44' 6.0
7 sep 2026 Çaykur Rizespor – Alanyaspor 0–1 25' 6.8
29 aug 2026 Gaziantep FK – Çaykur Rizespor 1–2 26' 6.7
2 jun 2026 Georgia – Romania 1–1 – –
15 mei 2026 Çaykur Rizespor – Beşiktaş JK 2–2 57' 7.7
9 mei 2026 Eyüpspor – Çaykur Rizespor 4–0 45' 6.3
25 apr 2026 Kayserispor – Çaykur Rizespor 2–0 90' 6.5

Carrière en transfers

5 clubs · 5 transfers · totale transfersom 11.5M €
  1. Parma Naar: Rizespor
    Transfer 2M €
  2. Atalanta Naar: Parma
    Terug van verhuur
  3. Parma Naar: Atalanta
    Verhuur
  4. Transfer 9.5M €
  5. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)30
Gemiddelde rating6,70
Rating laatste wedstrijd6,331 okt 2026
Gemiste wedstrijden12 blessures geregistreerd
5 6 7 8 9 6,70 nov 2025 apr 2026 okt 2026 6,3

Laatste 10 wedstrijden

6,3 6,8 6,2 6,3 6,6 6,4 6,6 6,0 6,8 6,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 World Cup Qual. UEFA Romania 4 (3) 324 0 1 6,73
2026 Trendyol Süper Lig Çaykur Rizespor 6 (2) 211 0 0 6,47
2026 UEFA Nations League Romania 4 (2) 116 0 0 6,48

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Serie A 2024 · percentiel onder middenvelders (197 spelers)

Vergelijken
50 xA 49 Sleutelpasses 58 Voltooide passes 17 Passnauwkeurigheid 30 Progressieve balvoeringen 45 Succesvolle dribbels 51 Tackles + onderscheppingen 59 Rating 51

21 wedstrijden · 1.300 min

Valentin Mihăilă: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,08
49
Sleutelpasses / 90 min 1,18
58
Voltooide passes / 90 min 21,7
17
Passnauwkeurigheid 80,3%
30
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
45
Succesvolle dribbels / 90 min 0,69
51
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,56
59
Rating 6,84
51

Hoe berekenen we dit?