OrcaScore

Aanvaller

Vágner Love

  • No team
  • Brazil
  • 42 jaar
  • 172 cm
  • Voorkeursvoet: Beide
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
13
945 min
Doelpunten
5
G+A per 90 min: 0,57
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,85
Leeftijd42
Geboortedatum11 jun 1984
Lengte172 cm
Gewicht71 kg
VoorkeursvoetBeide

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating6,80
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)1 (1)
Passes · nauwkeurigheid13 · 92%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels4 / 15
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage100%
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels1
Clearances1
Balveroveringen0
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt1
Buitenspel1
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten46
Rating–
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Wedstrijden / Basisplaatsen11 / 9
Minuten809
Rating6,85
Doelpunten / Assists4 / 1
Schoten (op doel)10 (5)
Passes · nauwkeurigheid97 · 67%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels50 / 133
Succesvolle dribbels10
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage40%
Kopgoals2
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels6
Clearances8
Balveroveringen16
Fouten ondervonden13
Fouten gemaakt9
Buitenspel13
Clean sheets0

Nationaal elftal

  • Brazil20 caps · 4 goals · debuut jul 2004

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
28 mrt 2026 Retrô – Ceará 3–1 90' 6.8
26 feb 2026 Retrô – Uberlândia EC 1–2 46' –
21 feb 2026 Sport Recife – Retrô 3–2 90' 6.3
12 feb 2026 Retrô – Sport Recife 0–1 76' 6.7
8 feb 2026 Retrô – Maguary 2–1 90' 7.5
4 feb 2026 Maguary – Retrô 1–1 57' 7.1
31 jan 2026 Retrô – Decisão 0–1 90' 6.4
29 jan 2026 Náutico – Retrô 0–1 90' 7.1
25 jan 2026 Retrô – AD Jaguar 1–1 49' 7.2
22 jan 2026 Retrô – Santa Cruz 1–0 62' 6.5
18 jan 2026 Maguary – Retrô 1–1 52' 6.3
15 jan 2026 Sport Recife – Retrô 2–0 30' 6.7
10 jan 2026 Retrô – Acadêmica Vitória 4–0 64' 7.5
25 aug 2025 Retrô – ABC 1–1 90' 7.2
16 aug 2025 Maringá FC – Retrô 1–0 29' 6.6

Carrière en transfers

15 clubs · 21 transfers · totale transfersom 38.7M €
  1. Retrô Naar: Gestopt
    Transfer
  2. Avaí Naar: Retrô
    Gratis transfer
  3. Transfer Niet bekendgemaakt
  4. Gratis transfer
  5. Gratis transfer
  6. Gratis transfer
  7. Gratis transfer
  8. Gratis transfer
  9. Transfer 3M €
  10. Gratis transfer
  11. Transfer 1.5M €
  12. Gratis transfer
  13. CSKA Naar: Taishan
    Transfer 12M €
  14. Flamengo Naar: CSKA
    Transfer 6M €
  15. CSKA Naar: Flamengo
    Transfer 10M €
  16. Flamengo Naar: CSKA
    Terug van verhuur
  17. CSKA Naar: Flamengo
    Verhuur
  18. Palmeiras Naar: CSKA
    Terug van verhuur
  19. CSKA Naar: Palmeiras
    Verhuur
  20. Palmeiras Naar: CSKA
    Transfer 6.2M €
  21. Transfer

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Pernambucano Retrô 11 (9) 809 4 1 6,85
2026 Copa do Nordeste Retrô 1 (1) 90 1 0 6,80
2026 Copa do Brasil Retrô 1 (1) 46 0 – –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Pernambucano 2026 · percentiel onder aanvallers (14 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 68 xG 18 Schoten 32 xA 61 Sleutelpasses 32 Succesvolle dribbels 61 Gewonnen luchtduels 46 Rating 32

11 wedstrijden · 750 min

Vágner Love: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,48
68
xG / 90 min 0,18
18
Schoten / 90 min 1,20
32
xA / 90 min 0,08
61
Sleutelpasses / 90 min 0,60
32
Succesvolle dribbels / 90 min 1,20
61
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,72
46
Rating 6,85
32

Hoe berekenen we dit?