OrcaScore
25

Middenvelder

Uran Bislimi

  • FC Lugano
  • Switzerland
  • 27 jaar
  • 183 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
1.142 min
Doelpunten
3
G+A per 90 min: 0,32
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
7,37
Leeftijd27
Geboortedatum25 sep 1999
Lengte183 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€3,1M
Contract tot30 jun 2027

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Schorsing yellow_card_accumulation_suspension · Ontbreekt Beëindigd: 15 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten250
Rating7,17
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid211 · 88%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen5 / 3
Gewonnen duels12 / 24
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,20 / 0,13
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage33%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes8
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten254
Balverlies37
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels12
Clearances0
Balveroveringen12
Fouten ondervonden6
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)21,09
Topsnelheid (km/u)29,01
Wedstrijden / Basisplaatsen11 / 10
Minuten892
Rating7,42
Doelpunten / Assists2 / 1
Schoten (op doel)14 (2)
Passes · nauwkeurigheid772 · 90%
Kansen gecreëerd21
Tackles / Onderscheppingen18 / 7
Gewonnen duels43 / 74
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten5 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,06 / 2,24
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd4
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage14%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien2
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes31
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten908
Balverlies107
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels40
Clearances14
Balveroveringen61
Fouten ondervonden20
Fouten gemaakt8
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week2
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)102,22
Topsnelheid (km/u)33,96

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval55
Techniek54
Tactiek48
Verdediging46
Creativiteit58

Kenmerken

Sterke punten

137

Zwakke punten

18

Nationaal elftal

  • Kosovo2 caps · 1 goals · debuut nov 2022
  • Switzerland2 caps · 0 goals · debuut jun 2023

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
8 nov 2026 FC St. Gallen 1879 – FC Lugano – – –
5 nov 2026 FC Lugano – FK Kauno Žalgiris 3–0 70' 7.0
1 nov 2026 FC Lugano – Basel 2–1 90' 7.5
25 okt 2026 FC Thun – FC Lugano 2–3 84' 8.6
22 okt 2026 Getafe – FC Lugano 2–5 90' 7.6
15 okt 2026 FC Lugano – FK Crvena zvezda 3–2 90' 6.9
2 okt 2026 FC Lugano – Hellas Verona 1–3 – –
20 sep 2026 FC Lausanne-Sport – FC Lugano 0–4 72' 6.9
16 sep 2026 FC Lugano – FC St. Gallen 1879 4–1 82' 6.9
12 sep 2026 FC Lugano – BSC Young Boys 2–2 90' 7.0
6 sep 2026 Basel – FC Lugano 1–3 89' 8.5
3 sep 2026 FC Lugano – Servette FC 1–0 90' 7.8
30 aug 2026 FC Sion – FC Lugano 1–2 45' 6.5
27 aug 2026 Maccabi Tel Aviv – FC Lugano 1–1 90' 6.8
20 aug 2026 FC Lugano – Maccabi Tel Aviv 2–1 90' 7.0

Carrière en transfers

3 clubs · 2 transfers
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 6 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)41
Gemiddelde rating7,31
Rating laatste wedstrijd7,05 nov 2026
Gemiste wedstrijden01 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 10 7,31 dec 2025 mei 2026 nov 2026 7,0

Laatste 10 wedstrijden

7,0 7,5 8,6 7,6 6,9 6,9 6,9 7,0 8,5 7,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Swiss Super League FC Lugano 11 (10) 892 2 1 7,42
2026 UEFA Conference League FC Lugano 3 (3) 250 1 0 7,17

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Swiss Super League 2024 · percentiel onder middenvelders (115 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 86 Voltooide passes 100 Passnauwkeurigheid 90 Progressieve balvoeringen 39 Succesvolle dribbels 45 Tackles + onderscheppingen 53 Rating 80

31 wedstrijden · 2.357 min

Uran Bislimi: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,99
86
Voltooide passes / 90 min 55,3
100
Passnauwkeurigheid 86,0%
90
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
39
Succesvolle dribbels / 90 min 0,76
45
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,86
53
Rating 7,10
80

Hoe berekenen we dit?