OrcaScore
21

Middenvelder

Udanta Singh

  • FC Goa
  • India
  • 30 jaar
  • 180 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
18
1.440 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,81
Leeftijd30
Geboortedatum14 jun 1996
Lengte180 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€190K
Contract tot31 mei 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten264
Rating6,70
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid133 · 81%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen5 / 3
Gewonnen duels15 / 22
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,22 / 0,17
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes7
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten192
Balverlies39
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels13
Clearances4
Balveroveringen11
Fouten ondervonden6
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)17,91
Topsnelheid (km/u)35,61
Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 12
Minuten1.073
Rating6,84
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)16 (4)
Passes · nauwkeurigheid414 · 85%
Kansen gecreëerd10
Tackles / Onderscheppingen18 / 10
Gewonnen duels56 / 96
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes21
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten607
Balverlies129
Bal afgepakt9
Gewonnen luchtduels16
Gewonnen grondduels40
Clearances19
Balveroveringen44
Fouten ondervonden18
Fouten gemaakt7
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets4
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)107,24
Topsnelheid (km/u)33,81
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 1
Minuten103
Rating6,80
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid29 · 69%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels6 / 16
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten4
Gewonnen luchtduels2
Clearances1
Balveroveringen4
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval46
Techniek46
Tactiek37
Verdediging48
Creativiteit49

Nationaal elftal

  • India55 caps · 3 goals · debuut mrt 2016

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Inter Kashi FC – FC Goa 1–2 90' 7.1
28 okt 2026 FC Goa – Sporting Delhi 1–1 84' 6.3
23 okt 2026 FC Goa – Al Qadsia SC 1–2 90' 5.5
20 okt 2026 Fortis FC – FC Goa 1–2 90' 7.4
17 okt 2026 FC Goa – Regar-TadAZ 1–2 54' 6.6
10 okt 2026 FC Goa – Chennaiyin FC 1–1 90' 6.7
12 aug 2026 Arkadag FK – FC Goa 3–0 – –
18 mei 2026 Kerala Blasters – FC Goa 2–1 90' 7.1
9 mei 2026 FC Goa – Mohun Bagan Super Giant 1–1 88' 6.9
1 mei 2026 Jamshedpur FC – FC Goa 2–0 90' 6.8
24 apr 2026 NorthEast United FC – FC Goa 0–2 90' 6.9
10 apr 2026 FC Goa – Odisha FC 3–1 90' 6.6
4 apr 2026 FC Goa – Bengaluru FC 0–2 90' 6.7
22 mrt 2026 Chennaiyin FC – FC Goa 1–1 90' 7.3
16 mrt 2026 Punjab FC – FC Goa 1–1 85' 6.3

Carrière en transfers

3 clubs · 4 transfers
  1. Bengaluru Naar: Goa
    Gratis transfer
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Tata FA U18 Naar: Bengaluru
    Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)19
Gemiddelde rating6,75
Rating laatste wedstrijd7,11 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,75 dec 2025 apr 2026 nov 2026 7,1

Laatste 10 wedstrijden

7,1 6,3 5,5 7,4 6,6 6,7 7,1 6,9 6,8 6,9

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Indian Super League FC Goa 12 (12) 1.073 0 0 6,84
2026 AFC Asian Cup Qual. India 3 (1) 103 0 0 6,80

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Indian Super League 2026 · percentiel onder middenvelders (94 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 38 Voltooide passes 64 Passnauwkeurigheid 86 Progressieve balvoeringen 57 Succesvolle dribbels 32 Tackles + onderscheppingen 56 Rating 62

12 wedstrijden · 1.073 min

Udanta Singh: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 0,84
38
Voltooide passes / 90 min 29,4
64
Passnauwkeurigheid 84,5%
86
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,17
57
Succesvolle dribbels / 90 min 0,34
32
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,35
56
Rating 6,84
62

Hoe berekenen we dit?