OrcaScore
27

Middenvelder

Tony Springett

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
13
599 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,45
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,58
Leeftijd24
Geboortedatum22 sep 2002
Lengte174 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€760K
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 4
Minuten354
Rating6,54
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)4 (1)
Passes · nauwkeurigheid105 · 64%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen10 / 0
Gewonnen duels30 / 85
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,55 / 0,57
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage25%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten194
Balverlies68
Bal afgepakt8
Gewonnen luchtduels14
Gewonnen grondduels16
Clearances8
Balveroveringen15
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt5
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)44,69
Topsnelheid (km/u)33,31
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten135
Rating6,95
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid43 · 86%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen1 / 2
Gewonnen duels3 / 12
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten5
Balcontacten66
Balverlies15
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels3
Clearances2
Balveroveringen10
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten110
Rating6,40
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid33 · 73%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen1 / 1
Gewonnen duels4 / 13
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,13 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten58
Balverlies19
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels4
Clearances1
Balveroveringen6
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Kenmerken

Zwakke punten

16

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Leyton Orient – Cambridge United 3–0 11' 6.3
24 okt 2026 Burton Albion – Leyton Orient 2–1 – –
21 okt 2026 Reading – Leyton Orient 1–0 12' 6.6
17 okt 2026 Leyton Orient – Blackpool 2–0 – –
10 okt 2026 Bradford City – Leyton Orient 0–0 – –
3 okt 2026 Leyton Orient – Plymouth Argyle 0–2 59' 5.7
19 sep 2026 Leyton Orient – Stevenage 1–0 76' 6.8
15 sep 2026 Leyton Orient – Arsenal U21 1–2 90' 6.8
12 sep 2026 Leyton Orient – Wycombe Wanderers 2–3 – –
8 sep 2026 Leyton Orient – Bradford City 1–3 90' 6.1
5 sep 2026 Luton Town – Leyton Orient 1–1 8' 6.3
1 sep 2026 Bromley – Leyton Orient 0–5 1' –
29 aug 2026 Leyton Orient – Barnsley 1–3 90' 6.2
25 aug 2026 Walsall – Leyton Orient 5–6 – –
22 aug 2026 Wigan Athletic – Leyton Orient 0–2 80' 7.9

Carrière en transfers

5 clubs · 5 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Transfer
  5. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)26
Gemiddelde rating6,62
Rating laatste wedstrijd6,331 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,62 dec 2025 mrt 2026 okt 2026 6,3

Laatste 10 wedstrijden

6,3 6,6 5,7 6,8 6,8 6,1 6,3 6,2 7,9 7,1

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League One Leyton Orient 9 (4) 354 1 1 6,54
2026 Football League Trophy Leyton Orient 2 (1) 135 0 0 6,95
2026 EFL Cup Leyton Orient 2 (1) 110 0 1 6,40

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League One 2026 · percentiel onder middenvelders (108 spelers)

Vergelijken
50 xA 67 Sleutelpasses 35 Voltooide passes 16 Passnauwkeurigheid 6 Progressieve balvoeringen 75 Succesvolle dribbels 73 Tackles + onderscheppingen 71 Rating 19

6 wedstrijden · 314 min

Tony Springett: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,16
67
Sleutelpasses / 90 min 0,86
35
Voltooide passes / 90 min 15,8
16
Passnauwkeurigheid 63,2%
6
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,72
75
Succesvolle dribbels / 90 min 0,86
73
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,87
71
Rating 6,58
19

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?