OrcaScore
3

Verdediger

Tomáš Holeš

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
1.091 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,08
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
7,17
Leeftijd33
Geboortedatum31 mrt 1993
Lengte180 cm
Gewicht73 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€1M
Contract tot30 jun 2028

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Knock Injury · Ontbreekt Beëindigd: 9 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten152
Rating6,90
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid91 · 82%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen3 / 2
Gewonnen duels5 / 8
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,11 / 0,18
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten132
Balverlies22
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels4
Clearances6
Balveroveringen8
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)18,86
Topsnelheid (km/u)31,46
Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 10
Minuten785
Rating7,37
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)7 (1)
Passes · nauwkeurigheid564 · 84%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen12 / 9
Gewonnen duels42 / 74
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,69 / 0,93
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage14%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes50
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten683
Balverlies111
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels18
Gewonnen grondduels24
Clearances31
Balveroveringen41
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt8
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week2
Clean sheets3
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)56,81
Topsnelheid (km/u)32,87
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten154
Rating6,45
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid68 · 82%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen4 / 4
Gewonnen duels8 / 13
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,01
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes9
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten89
Balverlies13
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels7
Clearances5
Balveroveringen6
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)16,44
Topsnelheid (km/u)30,74

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval39
Techniek50
Tactiek59
Verdediging70
Creativiteit46

Kenmerken

Sterke punten

1516

Nationaal elftal

  • Czechia43 caps · 2 goals · debuut sep 2020

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
8 nov 2026 SK Slavia Praha – SK Artis Brno – – –
4 nov 2026 SK Slavia Praha – Arsenal 1–2 90' 7.1
31 okt 2026 FK Jablonec – SK Slavia Praha 0–5 90' 7.6
27 okt 2026 SK Slavia Praha – FC Zbrojovka Brno 4–0 – –
24 okt 2026 SK Slavia Praha – Mladá Boleslav 1–1 85' 7.1
20 okt 2026 Fenerbahçe – SK Slavia Praha 2–2 – –
17 okt 2026 SK Slavia Praha – FC Hradec Králové 0–0 90' 8.5
13 okt 2026 Sabah FK – SK Slavia Praha 2–0 62' 6.7
9 okt 2026 FC Zlín – SK Slavia Praha 0–1 90' 7.8
20 sep 2026 SK Slavia Praha – FC Viktoria Plzeň 2–1 75' 7.0
22 aug 2026 SK Slavia Praha – Bohemians Praha 1905 2–2 54' 6.6
16 aug 2026 FC Slovan Liberec – SK Slavia Praha 1–1 90' 8.1
9 aug 2026 SK Slavia Praha – FK Pardubice 2–1 45' 7.5
1 aug 2026 Baník Ostrava – SK Slavia Praha 0–4 76' 6.9
26 jul 2026 SK Slavia Praha – 1. FC Slovácko 5–1 90' 6.6

Carrière en transfers

4 clubs · 5 transfers · totale transfersom 1.6M €
  1. Transfer 1.6M €
  2. Transfer Niet bekendgemaakt
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 5 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)30
Gemiddelde rating7,22
Rating laatste wedstrijd7,24 nov 2026
Gemiste wedstrijden71 blessure geregistreerd
6 7 8 9 7,22 dec 2025 mei 2026 nov 2026 7,2

Laatste 10 wedstrijden

7,2 7,6 7,1 8,5 6,7 7,8 7,0 6,6 8,1 7,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Czech First League SK Slavia Praha 10 (10) 785 1 0 7,37
2026 World Cup Qual. UEFA Czechia 5 (5) 338 0 0 6,70
2026 FIFA World Cup Czechia 2 (2) 154 0 0 6,45
2026 UEFA Champions League SK Slavia Praha 2 (2) 152 0 0 6,90

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Czech First League 2024 · percentiel onder verdedigers (128 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 77 Onderscheppingen 79 Clearances 29 Gewonnen luchtduels 62 Gewonnen duels 92 Passnauwkeurigheid 69 Progressieve balvoeringen 97 Rating 100

28 wedstrijden · 2.458 min

Tomáš Holeš: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,94
77
Onderscheppingen / 90 min 1,43
79
Clearances / 90 min 3,22
29
Gewonnen luchtduels / 90 min 2,67
62
Gewonnen duels 66,2%
92
Passnauwkeurigheid 80,8%
69
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,04
97
Rating 7,48
100

Hoe berekenen we dit?