OrcaScore
17

Aanvaller

Tomás Conechny

  • Racing Club
  • Argentina
  • 28 jaar
  • 170 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
40
2.180 min
Doelpunten
5
G+A per 90 min: 0,37
Assists
4
Gemiddelde beoordeling
6,65
Leeftijd28
Geboortedatum30 mrt 1998
Lengte170 cm
Gewicht65 kg
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€2,3M
Contract tot31 dec 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen30 / 18
Minuten1.705
Rating6,66
Doelpunten / Assists4 / 3
Schoten (op doel)34 (13)
Passes · nauwkeurigheid558 · 70%
Kansen gecreëerd27
Tackles / Onderscheppingen29 / 11
Gewonnen duels120 / 285
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists2,41 / 1,25
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd5
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage12%
Kopgoals3
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten5
Balcontacten901
Balverlies319
Bal afgepakt24
Gewonnen luchtduels76
Gewonnen grondduels44
Clearances20
Balveroveringen69
Fouten ondervonden12
Fouten gemaakt31
Buitenspel17
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)191,84
Topsnelheid (km/u)35,87
Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 2
Minuten221
Rating6,58
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)7 (2)
Passes · nauwkeurigheid83 · 76%
Kansen gecreëerd8
Tackles / Onderscheppingen3 / 0
Gewonnen duels21 / 35
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,28 / 0,68
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten121
Balverlies35
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels12
Gewonnen grondduels9
Clearances1
Balveroveringen10
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt6
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)26,01
Topsnelheid (km/u)34,55
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 3
Minuten254
Rating–
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Kopgoals1

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval60
Techniek42
Tactiek40
Verdediging35
Creativiteit50

Kenmerken

Zwakke punten

14

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
6 nov 2026 Barracas Central – Racing Club – – –
31 okt 2026 Racing Club – Aldosivi 2–1 90' 7.5
26 okt 2026 River Plate – Racing Club 1–0 83' 7.1
18 okt 2026 Racing Club – Independiente 1–1 72' 6.9
12 okt 2026 Racing Club – Club Atlético Belgrano 0–2 72' 6.5
5 okt 2026 Estudiantes de Río Cuarto – Racing Club 1–2 89' 7.9
27 sep 2026 Racing Club – Boca Juniors 2–3 78' 6.1
19 sep 2026 Racing Club – Sarmiento 3–1 – –
14 sep 2026 Huracán – Racing Club 2–1 – –
7 sep 2026 Racing Club – Atlético Tucumán 1–2 45' 6.4
31 aug 2026 Independiente Rivadavia – Racing Club 3–1 63' 6.6
24 aug 2026 Racing Club – Boca Juniors 1–1 73' 6.2
20 aug 2026 Racing Club – Club Atlético Belgrano 1–0 66' 7.7
15 aug 2026 Racing Club – Banfield 0–1 90' 6.5
10 aug 2026 Argentinos Jrs. – Racing Club 2–1 8' 6.4

Carrière en transfers

9 clubs · 13 transfers · totale transfersom 10.2M €
  1. Alavés Naar: Racing
    Transfer 3M €
  2. Transfer 3.5M €
  3. Transfer 600k €
  4. Gratis transfer
  5. Gratis transfer
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Transfer 3.1M €
  9. Terug van verhuur
  10. Terug van verhuur
  11. Verhuur
  12. Verhuur
  13. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)43
Gemiddelde rating6,67
Rating laatste wedstrijd7,531 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,67 nov 2025 apr 2026 okt 2026 7,5

Laatste 10 wedstrijden

7,5 7,1 6,9 6,5 7,9 6,1 6,4 6,6 6,2 7,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Liga Profesional de Fútbol Racing Club 30 (18) 1.705 4 3 6,66
2026 Copa Argentina Racing Club 4 (3) 254 1 1 –
2026 CONMEBOL Sudamericana Racing Club 6 (2) 221 0 0 6,58

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Copa de la Liga Profesional 2024 · percentiel onder middenvelders (181 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 62 Voltooide passes 36 Passnauwkeurigheid 14 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 84 Tackles + onderscheppingen 3 Rating 92

14 wedstrijden · 1.084 min

Tomás Conechny: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,33
62
Voltooide passes / 90 min 24,2
36
Passnauwkeurigheid 70,9%
14
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 2,24
84
Tackles + onderscheppingen / 90 min 0,83
3
Rating 7,16
92

Hoe berekenen we dit?