OrcaScore
6

Verdediger

Tom Atcheson

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
15
1.249 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,07
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,71
Leeftijd20
Geboortedatum22 sep 2006
Lengte191 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€4,3M

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 10
Minuten813
Rating6,55
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid443 · 74%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen7 / 7
Gewonnen duels36 / 76
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 2
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,07 / 0,08
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes24
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten582
Balverlies124
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels21
Gewonnen grondduels15
Clearances59
Balveroveringen29
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt9
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)78,37
Topsnelheid (km/u)32,32
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 4
Minuten346
Rating6,95
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (0)
Passes · nauwkeurigheid125 · 78%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen2 / 0
Gewonnen duels10 / 20
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,25 / 0,14
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes11
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten159
Balverlies35
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels7
Gewonnen grondduels3
Clearances12
Balveroveringen6
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)33,36
Topsnelheid (km/u)35,97
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating7,40
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid51 · 82%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen4 / 1
Gewonnen duels8 / 13
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,30 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten69
Balverlies10
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels5
Clearances6
Balveroveringen6
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval35
Techniek42
Tactiek47
Verdediging67
Creativiteit34

Kenmerken

Zwakke punten

1318

Nationaal elftal

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Swansea City – Blackburn Rovers 4–0 45' 5.7
24 okt 2026 Blackburn Rovers – Wrexham 2–0 – –
17 okt 2026 West Bromwich Albion – Blackburn Rovers 3–2 90' 6.3
13 okt 2026 Bristol City – Blackburn Rovers 0–1 90' 7.0
10 okt 2026 Blackburn Rovers – Cardiff City 2–1 – –
5 okt 2026 Northern Ireland – Georgia 0–0 86' 6.9
2 okt 2026 Ukraine – Northern Ireland 0–3 84' 7.5
28 sep 2026 Northern Ireland – Hungary 0–0 90' 7.0
25 sep 2026 Georgia – Northern Ireland 0–1 86' 6.4
19 sep 2026 Portsmouth – Blackburn Rovers 2–2 69' 6.6
12 sep 2026 Blackburn Rovers – Millwall 3–1 90' 6.5
8 sep 2026 Blackburn Rovers – Sheffield United 1–2 90' 6.4
1 sep 2026 Lincoln City – Blackburn Rovers 0–0 69' 6.7
29 aug 2026 Blackburn Rovers – Queens Park Rangers 1–2 90' 6.7
25 aug 2026 Blackburn Rovers – Sheffield United 1–2 – –

Carrière en transfers

3 clubs · 2 transfers
  1. Transfer
  2. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)32
Gemiddelde rating6,77
Rating laatste wedstrijd6,431 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,77 dec 2025 jun 2026 okt 2026 6,4

Laatste 10 wedstrijden

6,4 6,3 7,0 6,9 7,5 7,0 6,4 6,6 6,5 6,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Championship Blackburn Rovers 10 (10) 813 0 1 6,55
2026 UEFA Nations League Northern Ireland 4 (4) 346 0 0 6,95
2026 EFL Cup Blackburn Rovers 1 (1) 90 0 0 7,40

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

National League North 2024 · percentiel onder verdedigers (194 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 7 Onderscheppingen 82 Clearances 63 Gewonnen luchtduels 75 Gewonnen duels 47 Passnauwkeurigheid 45 Progressieve balvoeringen 50 Rating 71

13 wedstrijden · 984 min

Tom Atcheson: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,00
7
Onderscheppingen / 90 min 2,10
82
Clearances / 90 min 3,29
63
Gewonnen luchtduels / 90 min 4,85
75
Gewonnen duels 44,2%
47
Passnauwkeurigheid 70,9%
45
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Rating 6,91
71

Hoe berekenen we dit?