OrcaScore
3

Verdediger

Thomas Galdames

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
10
661 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,63
Leeftijd27
Geboortedatum20 nov 1998
Lengte182 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€970K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 0
Minuten59
Rating6,47
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid10 · 20%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 1
Gewonnen duels1 / 8
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten24
Balverlies13
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels1
Clearances2
Balveroveringen1
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt5
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)5,33
Topsnelheid (km/u)31,53
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 4
Minuten420
Rating6,73
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Clean sheets2
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten182
Rating6,67
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid42 · 60%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen8 / 1
Gewonnen duels10 / 16
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten82
Balverlies28
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels10
Clearances4
Balveroveringen6
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval41
Techniek42
Tactiek43
Verdediging62
Creativiteit48

Kenmerken

Zwakke punten

18

Nationaal elftal

  • Chile4 caps · 0 goals · debuut jun 2024

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
2 nov 2026 Krylya Sovetov Samara – Zenit St. Petersburg 0–3 – –
29 okt 2026 Krylya Sovetov Samara – Dinamo Makhachkala 2–0 – –
17 okt 2026 Krylya Sovetov Samara – Fakel Voronezh 1–2 – –
14 okt 2026 Krylya Sovetov Samara – Baltika Kaliningrad 0–2 90' 6.5
10 okt 2026 Krylya Sovetov Samara – FC Spartak Moscow 1–1 – –
16 sep 2026 Lokomotiv Moscow – Krylya Sovetov Samara 1–1 – –
11 sep 2026 Krylya Sovetov Samara – Rodina Moscow 2–1 – –
5 sep 2026 Krylya Sovetov Samara – FC Krasnodar 2–2 – –
2 sep 2026 Baltika Kaliningrad – Krylya Sovetov Samara 3–5 120' 6.2
29 aug 2026 Akhmat Grozny – Krylya Sovetov Samara 3–3 14' 6.4
23 aug 2026 Akron – Krylya Sovetov Samara 0–3 – –
19 aug 2026 Krylya Sovetov Samara – Zenit St. Petersburg 3–5 120' 7.6
16 aug 2026 Krylya Sovetov Samara – Dinamo Makhachkala 1–4 – –
8 aug 2026 Krylya Sovetov Samara – Baltika Kaliningrad 0–2 – –
4 aug 2026 Dinamo Makhachkala – Krylya Sovetov Samara 1–2 90' 6.6

Carrière en transfers

4 clubs · 3 transfers · totale transfersom 650k €
  1. Transfer 650k €
  2. Gratis transfer
  3. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 6 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)12
Gemiddelde rating6,61
Rating laatste wedstrijd6,514 okt 2026
Gemiste wedstrijden01 blessure geregistreerd
5 6 7 8 6,61 mrt 2026 aug 2026 okt 2026 6,5

Laatste 10 wedstrijden

6,5 6,2 6,4 7,6 6,6 6,4 6,6 6,5 6,8 6,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Russian Cup Krylya Sovetov Samara 4 (4) 420 0 0 6,73
2026 World Cup Qual. CONMEBOL Chile 3 (3) 182 0 0 6,67
2026 Russian Premier League Krylya Sovetov Samara 3 (0) 59 0 0 6,47

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Russian Premier League 2024 · percentiel onder verdedigers (119 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 60 Onderscheppingen 32 Clearances 17 Gewonnen luchtduels 17 Gewonnen duels 7 Passnauwkeurigheid 17 Progressieve balvoeringen 50 Rating 44

21 wedstrijden · 1.257 min

Thomas Galdames: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,93
60
Onderscheppingen / 90 min 1,00
32
Clearances / 90 min 2,22
17
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,00
17
Gewonnen duels 45,0%
7
Passnauwkeurigheid 72,8%
17
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Rating 6,84
44

Hoe berekenen we dit?