OrcaScore
9

Aanvaller

Thomas Cannon

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
18
1.068 min
Doelpunten
4
G+A per 90 min: 0,34
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,65
Leeftijd23
Geboortedatum28 dec 2002
Lengte182 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€6,7M
Contract tot30 jun 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen13 / 8
Minuten773
Rating6,64
Doelpunten / Assists3 / 0
Schoten (op doel)22 (8)
Passes · nauwkeurigheid109 · 52%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen5 / 4
Gewonnen duels47 / 127
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 0
Expected goals \/ assists3,03 / 0,12
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage14%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten217
Balverlies83
Bal afgepakt7
Gewonnen luchtduels35
Gewonnen grondduels12
Clearances8
Balveroveringen18
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt9
Buitenspel9
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)89,79
Topsnelheid (km/u)36,27
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 0
Minuten25
Rating6,50
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid8 · 75%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels1 / 2
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten10
Balverlies2
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels1
Clearances0
Balveroveringen1
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)4,12
Topsnelheid (km/u)28,80
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten270
Rating6,77
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)9 (3)
Passes · nauwkeurigheid56 · 63%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen3 / 0
Gewonnen duels17 / 45
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,27 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage11%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten94
Balverlies36
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels11
Gewonnen grondduels6
Clearances2
Balveroveringen5
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt4
Buitenspel4
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval63
Techniek46
Tactiek49
Verdediging35
Creativiteit39

Kenmerken

Zwakke punten

15146

Nationaal elftal

  • Ireland5 caps · 2 goals · debuut jun 2024

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
7 nov 2026 Charlton Athletic – Sheffield United – – –
3 nov 2026 Preston North End – Sheffield United 2–3 90' 5.3
30 okt 2026 Sheffield United – Wrexham 1–0 21' 6.9
24 okt 2026 Sheffield United – Derby County 1–1 67' 6.3
17 okt 2026 Bristol City – Sheffield United 0–1 87' 6.2
14 okt 2026 Portsmouth – Sheffield United 3–2 79' 7.2
10 okt 2026 Sheffield United – Lincoln City 3–0 85' 6.5
4 okt 2026 Ireland – Israel 1–1 – –
1 okt 2026 Ireland – Austria 2–2 4' –
27 sep 2026 Israel – Ireland 0–3 21' 6.5
24 sep 2026 Kosovo – Ireland 1–0 – –
19 sep 2026 Stoke City – Sheffield United 2–1 23' 6.6
16 sep 2026 Fleetwood Town – Sheffield United 1–0 90' 6.6
13 sep 2026 Sheffield United – Wolverhampton 0–1 26' 7.0
8 sep 2026 Blackburn Rovers – Sheffield United 1–2 90' 7.9

Carrière en transfers

6 clubs · 7 transfers · totale transfersom 20.7M €
  1. Transfer 11.9M €
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Transfer 8.8M €
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 4 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)38
Gemiddelde rating6,67
Rating laatste wedstrijd5,33 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,67 dec 2025 mei 2026 nov 2026 5,3

Laatste 10 wedstrijden

5,3 6,9 6,3 6,2 7,2 6,5 6,5 6,6 6,6 7,0

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Championship Sheffield United 13 (8) 773 3 0 6,64
2026 EFL Cup Sheffield United 3 (3) 270 1 0 6,77
2026 UEFA Nations League Ireland 2 (0) 25 0 0 6,50

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Championship 2024 · percentiel onder aanvallers (110 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 69 xG 76 Schoten 86 xA 38 Sleutelpasses 26 Succesvolle dribbels 11 Gewonnen luchtduels 75 Rating 72

39 wedstrijden · 2.614 min

Thomas Cannon: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,34
69
xG / 90 min 0,37
76
Schoten / 90 min 2,75
86
xA / 90 min 0,05
38
Sleutelpasses / 90 min 0,59
26
Succesvolle dribbels / 90 min 0,24
11
Gewonnen luchtduels / 90 min 2,51
75
Rating 6,85
72

Hoe berekenen we dit?