OrcaScore
23

Middenvelder

Thiago Mendes

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
44
3.551 min
Doelpunten
8
G+A per 90 min: 0,25
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
7,22
Leeftijd34
Geboortedatum15 mrt 1992
Lengte176 cm
Gewicht73 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€930K
Contract tot31 dec 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 6
Minuten519
Rating–
Doelpunten / Assists1 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 1
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Gedetailleerde statistieken
Clean sheets1
Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 7
Minuten679
Rating7,33
Doelpunten / Assists2 / 1
Schoten (op doel)15 (3)
Passes · nauwkeurigheid437 · 89%
Kansen gecreëerd10
Tackles / Onderscheppingen7 / 8
Gewonnen duels32 / 58
Succesvolle dribbels11
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,42 / 0,77
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage13%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes23
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten550
Balverlies76
Bal afgepakt8
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels27
Clearances9
Balveroveringen56
Fouten ondervonden9
Fouten gemaakt5
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week3
Clean sheets3
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)47,64
Topsnelheid (km/u)35,41
Wedstrijden / Basisplaatsen29 / 28
Minuten2.353
Rating7,19
Doelpunten / Assists5 / 1
Schoten (op doel)29 (13)
Passes · nauwkeurigheid1.591 · 91%
Kansen gecreëerd44
Tackles / Onderscheppingen26 / 22
Gewonnen duels126 / 224
Succesvolle dribbels21
Gele kaarten / Rode kaarten8 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists2,19 / 2,88
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd5
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage17%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes62
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten1.963
Balverlies255
Bal afgepakt29
Gewonnen luchtduels20
Gewonnen grondduels106
Clearances22
Balveroveringen173
Fouten ondervonden59
Fouten gemaakt22
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week3
Clean sheets3
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)250,03
Topsnelheid (km/u)34,58

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval55
Techniek56
Tactiek52
Verdediging46
Creativiteit59

Kenmerken

Sterke punten

13157

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
5 nov 2026 Athletico – Vasco da Gama – – –
1 nov 2026 Palmeiras – Vasco da Gama 1–0 90' 6.7
30 okt 2026 Vasco da Gama – Flamengo 1–4 60' 6.5
25 okt 2026 Vasco da Gama – Corinthians 3–2 90' 7.5
21 okt 2026 Vasco da Gama – Boca Juniors 1–3 90' 6.6
18 okt 2026 São Paulo – Vasco da Gama 1–0 16' 6.8
14 okt 2026 Boca Juniors – Vasco da Gama 0–1 90' 7.7
11 okt 2026 Vasco da Gama – Remo 0–0 90' 6.7
8 okt 2026 Botafogo – Vasco da Gama 1–2 90' 7.4
20 sep 2026 Vasco da Gama – Coritiba 5–0 77' 7.6
16 sep 2026 Vasco da Gama – Independiente Santa Fe 2–0 27' 6.8
12 sep 2026 Grêmio – Vasco da Gama 1–2 90' 8.4
6 sep 2026 Fluminense – Vasco da Gama 1–0 90' 7.3
3 sep 2026 Vitória – Vasco da Gama 0–2 90' 7.4
30 aug 2026 Vasco da Gama – Cruzeiro 3–1 90' 7.6

Carrière en transfers

7 clubs · 6 transfers · totale transfersom 37M €
  1. Gratis transfer
  2. Lyon Naar: Al-Rayyan
    Transfer 4.2M €
  3. Lille Naar: Lyon
    Transfer 22M €
  4. Transfer 9M €
  5. Transfer 1.8M €
  6. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)55
Gemiddelde rating7,17
Rating laatste wedstrijd6,71 nov 2026
Gemiste wedstrijden11 blessure geregistreerd
6 7 8 9 10 7,17 dec 2025 mei 2026 nov 2026 6,7

Laatste 10 wedstrijden

6,7 6,5 7,5 6,6 6,8 7,7 6,7 7,4 7,6 6,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Campeonato Brasileiro Série A Vasco da Gama 29 (28) 2.353 5 1 7,19
2026 CONMEBOL Sudamericana Vasco da Gama 9 (7) 679 2 1 7,33
2026 Copa do Brasil Vasco da Gama 6 (6) 519 1 – –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Campeonato Brasileiro Série A 2026 · percentiel onder middenvelders (72 spelers)

Vergelijken
50 xA 73 Sleutelpasses 66 Voltooide passes 79 Passnauwkeurigheid 82 Progressieve balvoeringen 58 Succesvolle dribbels 35 Tackles + onderscheppingen 19 Rating 95

5 wedstrijden · 405 min

Thiago Mendes: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,17
73
Sleutelpasses / 90 min 1,78
66
Voltooide passes / 90 min 50,9
79
Passnauwkeurigheid 90,9%
82
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,33
58
Succesvolle dribbels / 90 min 0,44
35
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,33
19
Rating 7,52
95

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?