OrcaScore
18

Aanvaller

Thiago Borbas

Geblesseerd — Thigh Injury · Terug: 10 nov 2026
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
11
350 min
Doelpunten
3
G+A per 90 min: 1,03
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,94
Leeftijd24
Geboortedatum7 apr 2002
Lengte186 cm
Gewicht69 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€3,3M
Contract tot31 dec 2026

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Thigh Injury · Afwezig Sinds 17 okt 2026 · Terug: 10 nov 2026
  • Blessure Thigh Injury · Ontbreekt Beëindigd: 22 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 0
Minuten3
Rating–
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 0
Minuten36
Rating7,15
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid5 · 100%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels2 / 8
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,53 / 0,03
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage50%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten14
Balverlies3
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels2
Clearances0
Balveroveringen2
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)4,97
Topsnelheid (km/u)31,57
Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 4
Minuten311
Rating6,87
Doelpunten / Assists2 / 1
Schoten (op doel)10 (3)
Passes · nauwkeurigheid72 · 61%
Kansen gecreëerd8
Tackles / Onderscheppingen4 / 1
Gewonnen duels28 / 55
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,10 / 0,17
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage20%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten124
Balverlies46
Bal afgepakt7
Gewonnen luchtduels15
Gewonnen grondduels13
Clearances1
Balveroveringen5
Fouten ondervonden9
Fouten gemaakt6
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)36,62
Topsnelheid (km/u)35,62

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval61
Techniek48
Tactiek50
Verdediging28
Creativiteit44

Nationaal elftal

  • Uruguay2 caps · 0 goals · debuut jun 2023

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
18 okt 2026 Atlético Mineiro – Coritiba 1–0 45' 6.4
15 okt 2026 Atlético Mineiro – Montevideo City Torque 3–0 27' 7.5
11 okt 2026 Atlético Mineiro – Santos 2–1 90' 7.5
9 okt 2026 Athletico – Atlético Mineiro 2–2 14' 6.8
17 sep 2026 Atlético Mineiro – Santos 7–3 9' 6.8
30 aug 2026 Atlético Mineiro – Vitória 2–1 60' 7.0
26 aug 2026 Cruzeiro – Atlético Mineiro 1–1 3' –
23 aug 2026 Internacional – Atlético Mineiro 0–0 90' 7.0
16 aug 2026 Atlético Mineiro – Grêmio 3–0 – –
9 aug 2026 Remo – Atlético Mineiro 2–2 12' 6.5
5 aug 2026 Juventude – Atlético Mineiro 0–1 – –
2 aug 2026 Atlético Mineiro – Juventude 0–0 – –
23 mei 2026 Mallorca – Real Oviedo 3–0 27' 6.4
17 mei 2026 Real Oviedo – Deportivo Alavés 0–1 11' 6.6
14 mei 2026 Real Madrid – Real Oviedo 2–0 – –

Carrière en transfers

4 clubs · 6 transfers · totale transfersom 4.8M €
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Transfer 4.8M €
  6. River Plate U19 Naar: River
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)19
Gemiddelde rating6,67
Rating laatste wedstrijd6,418 okt 2026
Gemiste wedstrijden82 blessures geregistreerd
5 6 7 8 6,67 jan 2026 mei 2026 okt 2026 6,4

Laatste 10 wedstrijden

6,4 7,5 7,5 6,8 6,8 7,0 7,0 6,5 6,4 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Campeonato Brasileiro Série A Atlético Mineiro 6 (4) 311 2 1 6,87
2026 CONMEBOL Sudamericana Atlético Mineiro 2 (0) 36 1 0 7,15
2026 Copa do Brasil Atlético Mineiro 3 (0) 3 0 – –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Campeonato Brasileiro Série A 2024 · percentiel onder aanvallers (92 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 31 xG 21 Schoten 21 xA 10 Sleutelpasses 27 Succesvolle dribbels 21 Gewonnen luchtduels 86 Rating 16

21 wedstrijden · 954 min

Thiago Borbas: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,19
31
xG / 90 min 0,19
21
Schoten / 90 min 1,79
21
xA / 90 min 0,03
10
Sleutelpasses / 90 min 0,75
27
Succesvolle dribbels / 90 min 0,47
21
Gewonnen luchtduels / 90 min 2,92
86
Rating 6,65
16

Hoe berekenen we dit?