OrcaScore
7

Middenvelder

Terry Taylor

  • Stevenage
  • Wales
  • 25 jaar
  • 185 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
12
300 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,62
Leeftijd25
Geboortedatum29 jun 2001
Lengte185 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€290K
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 2
Minuten196
Rating6,59
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid113 · 70%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen5 / 1
Gewonnen duels16 / 23
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,16
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten146
Balverlies46
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels11
Clearances2
Balveroveringen6
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)25,06
Topsnelheid (km/u)32,26
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 0
Minuten30
Rating6,90
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid9 · 78%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels4 / 4
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten15
Balverlies2
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels2
Clearances3
Balveroveringen0
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten74
Rating6,60
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid31 · 77%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen2 / 0
Gewonnen duels5 / 8
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten39
Balverlies10
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels3
Clearances0
Balveroveringen2
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval49
Techniek51
Tactiek43
Verdediging51
Creativiteit49

Kenmerken

Zwakke punten

13

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Leicester City – Stevenage 2–2 11' 6.6
24 okt 2026 Stevenage – Milton Keynes Dons 0–1 13' 6.7
20 okt 2026 Stevenage – Plymouth Argyle 3–0 16' 6.7
17 okt 2026 Bradford City – Stevenage 2–0 8' 6.5
6 okt 2026 Stevenage – Leicester City 2–1 30' 6.9
5 sep 2026 Barnsley – Stevenage 1–5 23' 6.5
1 sep 2026 Peterborough United – Stevenage 0–0 73' 6.7
29 aug 2026 Stevenage – Doncaster Rovers 2–2 19' 6.6
25 aug 2026 Stevenage – Reading 0–3 59' 6.3
22 aug 2026 Stevenage – Oxford United 1–2 18' 6.4
15 aug 2026 Burton Albion – Stevenage 1–1 15' 6.6
7 aug 2026 Wycombe Wanderers – Stevenage 1–2 15' 6.9
25 jul 2026 Stevenage – Millwall 1–0 – –
22 jul 2026 Stevenage – West Ham United 0–5 – –
2 mei 2026 Northampton Town – Plymouth Argyle 2–3 90' 7.3

Carrière en transfers

6 clubs · 10 transfers · totale transfersom 180k €
  1. Gratis transfer
  2. Transfer
  3. Transfer
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Transfer 180k €
  9. Transfer Niet bekendgemaakt
  10. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)45
Gemiddelde rating6,76
Rating laatste wedstrijd6,631 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,76 nov 2025 feb 2026 okt 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 6,7 6,7 6,5 6,9 6,5 6,7 6,6 6,3 6,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League One Stevenage 9 (2) 196 0 0 6,59
2026 EFL Cup Stevenage 2 (1) 74 0 0 6,60
2026 Football League Trophy Stevenage 1 (0) 30 0 0 6,90

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League One 2024 · percentiel onder middenvelders (241 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 73 Voltooide passes 77 Passnauwkeurigheid 17 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 24 Tackles + onderscheppingen 67 Rating 88

27 wedstrijden · 2.198 min

Terry Taylor: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,31
73
Voltooide passes / 90 min 31,1
77
Passnauwkeurigheid 69,3%
17
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 0,37
24
Tackles + onderscheppingen / 90 min 3,03
67
Rating 7,03
88

Hoe berekenen we dit?