OrcaScore
29

Aanvaller

Teófilo Gutiérrez

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
36
1.453 min
Doelpunten
10
G+A per 90 min: 0,81
Assists
3
Gemiddelde beoordeling
6,94
Leeftijd41
Geboortedatum17 mei 1985
Lengte177 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€52K
Contract tot31 dec 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen30 / 12
Minuten1.137
Rating7,00
Doelpunten / Assists8 / 3
Schoten (op doel)18 (10)
Passes · nauwkeurigheid559 · 83%
Kansen gecreëerd36
Tackles / Onderscheppingen8 / 3
Gewonnen duels27 / 67
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten7 / 1
Strafschoppen (gescoord / gemist)3 / 0
Expected goals \/ assists3,79 / 3,15
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage44%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien2
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes22
Nauwkeurige voorzetten15
Balcontacten717
Balverlies171
Bal afgepakt10
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels24
Clearances5
Balveroveringen22
Fouten ondervonden13
Fouten gemaakt10
Buitenspel12
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week3
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)85,20
Topsnelheid (km/u)32,77
Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 4
Minuten269
Rating6,54
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)7 (4)
Passes · nauwkeurigheid127 · 72%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen3 / 0
Gewonnen duels9 / 27
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 0
Expected goals \/ assists1,41 / 0,44
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage14%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten173
Balverlies55
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels4
Clearances3
Balveroveringen5
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt4
Buitenspel8
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)24,42
Topsnelheid (km/u)30,00
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 0
Minuten47
Rating7,20
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid26 · 85%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels0 / 3
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 2
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage50%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten35
Balverlies10
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels0
Clearances0
Balveroveringen2
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt3
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval66
Techniek60
Tactiek41
Verdediging33
Creativiteit52

Kenmerken

Sterke punten

13

Zwakke punten

18

Nationaal elftal

  • Colombia52 caps · 15 goals · debuut aug 2009

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
19 okt 2026 Deportivo Cali – Junior Barranquilla 0–0 14' 6.6
15 okt 2026 Junior Barranquilla – Deportivo Pereira 1–1 28' 7.3
11 okt 2026 Junior Barranquilla – Internacional de Bogotá 2–2 60' 6.8
5 okt 2026 Atlético Bucaramanga – Junior Barranquilla 3–1 90' 7.3
1 okt 2026 Atlético Nacional – Junior Barranquilla 3–1 62' 6.7
27 sep 2026 Junior Barranquilla – Independiente Medellín 2–0 77' 7.8
20 sep 2026 Fortaleza FC – Junior Barranquilla 1–4 69' 7.8
13 sep 2026 Alianza Valledupar FC – Junior Barranquilla 1–0 27' 6.6
6 sep 2026 Junior Barranquilla – Jaguares de Córdoba 3–3 45' 7.8
30 aug 2026 Junior Barranquilla – Santa Fe 1–1 – –
11 aug 2026 Junior Barranquilla – Deportivo Pereira – – –
9 jun 2026 Atlético Nacional – Junior Barranquilla 1–0 1' –
3 jun 2026 Junior Barranquilla – Atlético Nacional 3–0 11' 6.5
29 mei 2026 Palmeiras – Junior Barranquilla 4–1 – –
24 mei 2026 Junior Barranquilla – Santa Fe 5–4 11' 7.2

Carrière en transfers

12 clubs · 19 transfers · totale transfersom 15.7M €
  1. Zonder club Naar: Junior Barranquilla
    Transfer
  2. Real Cartagena Naar: Zonder club
    Transfer
  3. Gratis transfer
  4. Gratis transfer
  5. Gratis transfer
  6. Gratis transfer
  7. Transfer 1.8M €
  8. Terug van verhuur
  9. Verhuur
  10. Transfer 3.4M €
  11. Transfer 4.8M €
  12. Transfer 2.3M €
  13. Terug van verhuur
  14. Verhuur
  15. Lanús Naar: Racing
    Terug van verhuur
  16. Racing Naar: Lanús
    Verhuur
  17. Transfer 1.3M €
  18. Transfer 2.1M €
  19. Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)39
Gemiddelde rating6,90
Rating laatste wedstrijd6,619 okt 2026
Gemiste wedstrijden01 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 6,90 dec 2025 apr 2026 okt 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 7,3 6,8 7,3 6,7 7,8 7,8 6,6 7,8 6,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Primera A Junior Barranquilla 30 (12) 1.137 8 3 7,00
2026 CONMEBOL Libertadores Junior Barranquilla 5 (4) 269 1 0 6,54
2026 Superliga de Colombia Junior Barranquilla 1 (0) 47 1 0 7,20

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Primera A 2026 · percentiel onder aanvallers (43 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 97 xG 94 Schoten 17 xA 91 Sleutelpasses 59 Succesvolle dribbels 38 Gewonnen luchtduels 48 Rating 97

5 wedstrijden · 280 min

Teófilo Gutiérrez: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,96
97
xG / 90 min 0,69
94
Schoten / 90 min 1,61
17
xA / 90 min 0,23
91
Sleutelpasses / 90 min 1,61
59
Succesvolle dribbels / 90 min 0,32
38
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,64
48
Rating 7,34
97

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?