OrcaScore
18

Middenvelder

Telmo Arcanjo

  • Vitória SC
  • Cape Verde
  • 25 jaar
  • 180 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
8
223 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,81
Leeftijd25
Geboortedatum21 jun 2001
Lengte180 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€2,9M
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 0
Minuten69
Rating6,88
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid31 · 84%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels2 / 7
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,07 / 0,14
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten52
Balverlies16
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels2
Clearances1
Balveroveringen5
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)8,40
Topsnelheid (km/u)28,87
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten56
Rating6,65
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid15 · 80%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels2 / 4
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,10
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten22
Balverlies3
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels2
Clearances0
Balveroveringen1
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)6,29
Topsnelheid (km/u)31,54
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten98
Rating6,85
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid77 · 96%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels4 / 12
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten94
Balverlies10
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels4
Clearances0
Balveroveringen5
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval55
Techniek59
Tactiek43
Verdediging40
Creativiteit56

Kenmerken

Sterke punten

6

Nationaal elftal

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
11 okt 2026 Benfica – Vitória SC 2–0 23' 7.3
29 sep 2026 Cabo Verde – Rwanda 1–2 75' 7.2
25 sep 2026 Mali – Cabo Verde 3–1 23' 6.5
6 sep 2026 Vitória SC – Casa Pia 0–0 – –
31 aug 2026 Sporting Braga – Vitória SC 1–0 14' 6.6
23 aug 2026 Vitória SC – CD Nacional 1–0 12' 6.6
14 aug 2026 Sporting CP – Vitória SC 3–2 – –
8 aug 2026 Vitória SC – FC Arouca 0–1 20' 7.0
4 jul 2026 Argentina – Cabo Verde 3–2 – –
22 jun 2026 Uruguay – Cabo Verde 2–2 45' 6.5
15 jun 2026 Spain – Cabo Verde 0–0 11' 6.8
6 jun 2026 Cabo Verde – Bermuda 3–0 – –
31 mei 2026 Cabo Verde – Serbia 3–0 45' 6.4
16 mei 2026 CD Nacional – Vitória SC 2–0 80' 6.5
11 mei 2026 Vitória SC – Casa Pia 0–1 30' 6.6

Carrière en transfers

3 clubs · 3 transfers · totale transfersom 492k €
  1. Transfer 492k €
  2. Transfer
  3. Belenenses Yth Naar: Belenenses S15
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)34
Gemiddelde rating6,78
Rating laatste wedstrijd7,311 okt 2026
Gemiste wedstrijden2
4 5 6 7 8 9 6,78 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 7,3

Laatste 10 wedstrijden

7,3 7,2 6,5 6,6 6,6 7,0 6,5 6,8 6,4 6,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Africa Cup of Nations Qual. Cabo Verde 2 (1) 98 0 0 6,85
2026 Liga Portugal Betclic Vitória SC 4 (0) 69 0 0 6,88
2026 FIFA World Cup Cabo Verde 2 (1) 56 0 0 6,65

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Liga Portugal Betclic 2024 · percentiel onder middenvelders (159 spelers)

Vergelijken
50 xA 82 Sleutelpasses 67 Voltooide passes 33 Passnauwkeurigheid 49 Progressieve balvoeringen 46 Succesvolle dribbels 81 Tackles + onderscheppingen 14 Rating 68

28 wedstrijden · 1.359 min

Telmo Arcanjo: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,15
82
Sleutelpasses / 90 min 1,32
67
Voltooide passes / 90 min 24,4
33
Passnauwkeurigheid 81,5%
49
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
46
Succesvolle dribbels / 90 min 1,32
81
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,72
14
Rating 6,93
68

Hoe berekenen we dit?