OrcaScore
5

Verdediger

Taylor McCarthy

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
38
3.407 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,05
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,57
Leeftijd19
Geboortedatum14 apr 2007
Lengte188 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Contract tot30 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating0,00
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid101 · 86%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 4
Gewonnen duels8 / 15
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes10
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten138
Balverlies17
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels6
Clearances6
Balveroveringen18
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten167
Rating6,80
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid135 · 85%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels9 / 20
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes8
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels4
Clearances5
Balveroveringen14
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen34 / 34
Minuten3.060
Rating6,94
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)16 (8)
Passes · nauwkeurigheid1.564 · 83%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels242 / 447
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten6 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage6%
Nauwkeurige lange passes153
Nauwkeurige voorzetten2
Gewonnen luchtduels96
Clearances162
Balveroveringen422
Fouten ondervonden13
Fouten gemaakt16
Buitenspel0
Clean sheets9

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval33
Techniek45
Tactiek54
Verdediging60
Creativiteit39

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
27 okt 2026 University College Dublin – Longford Town 2–0 90' –
24 okt 2026 Longford Town – University College Dublin 0–2 90' –
16 okt 2026 Longford Town – Athlone Town 1–0 90' –
9 okt 2026 University College Dublin – Longford Town 1–1 90' 7.4
2 okt 2026 Wexford FC – Longford Town 3–3 90' 6.9
26 sep 2026 Longford Town – Cork City 2–1 90' 7.2
18 sep 2026 Finn Harps – Longford Town 0–1 90' 7.5
12 sep 2026 Longford Town – Treaty United FC 0–2 90' 7.2
5 sep 2026 Longford Town – Kerry FC 0–1 90' 6.9
28 aug 2026 Cobh Ramblers FC – Longford Town 2–2 90' 6.8
22 aug 2026 Longford Town – Bray Wanderers 4–2 90' 7.4
16 aug 2026 Bohemian FC – Longford Town 4–0 90' 6.3
7 aug 2026 Athlone Town – Longford Town 2–1 90' 6.9
3 aug 2026 Longford Town – Finn Harps 5–0 90' 7.5
31 jul 2026 Treaty United FC – Longford Town 0–1 90' 7.8

Carrière en transfers

3 clubs · 3 transfers
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)34
Gemiddelde rating6,93
Rating laatste wedstrijd7,49 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,93 feb 2026 jun 2026 okt 2026 7,4

Laatste 10 wedstrijden

7,4 6,9 7,2 7,5 7,2 6,9 6,8 7,4 6,3 6,9

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 First Division Longford Town 34 (34) 3.060 1 0 6,94
2026 Premier Division Longford Town 2 (2) 180 0 0 0,00
2026 FAI Cup Longford Town 2 (2) 167 0 1 6,80

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

First Division 2026 · percentiel onder verdedigers (43 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 34 Onderscheppingen 72 Clearances 87 Gewonnen luchtduels 67 Gewonnen duels 16 Passnauwkeurigheid 69 Progressieve balvoeringen 50 Rating 78

7 wedstrijden · 630 min

Taylor McCarthy: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,00
34
Onderscheppingen / 90 min 2,29
72
Clearances / 90 min 6,57
87
Gewonnen luchtduels / 90 min 2,57
67
Gewonnen duels 49,1%
16
Passnauwkeurigheid 85,3%
69
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Rating 7,17
78

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?