OrcaScore
7

Aanvaller

Taylor Gray

  • FC Naples
  • USA
  • 28 jaar
  • 188 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
24
1.654 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,11
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,50
Leeftijd28
Geboortedatum28 jan 1998
Lengte188 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€68K
Contract tot30 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen21 / 17
Minuten1.503
Rating6,40
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)24 (9)
Passes · nauwkeurigheid385 · 69%
Kansen gecreëerd19
Tackles / Onderscheppingen20 / 5
Gewonnen duels84 / 199
Succesvolle dribbels19
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,64 / 0,44
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes8
Nauwkeurige voorzetten13
Balcontacten713
Balverlies268
Bal afgepakt13
Gewonnen luchtduels17
Gewonnen grondduels67
Clearances14
Balveroveringen56
Fouten ondervonden29
Fouten gemaakt34
Buitenspel5
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)27,02
Topsnelheid (km/u)35,90
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 1
Minuten151
Rating7,20
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)3 (2)
Passes · nauwkeurigheid40 · 70%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen1 / 1
Gewonnen duels9 / 19
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage33%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten74
Balverlies26
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels7
Clearances0
Balveroveringen8
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt2
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval50
Techniek48
Tactiek34
Verdediging38
Creativiteit44

Kenmerken

Zwakke punten

145

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
20 sep 2026 Fort Wayne FC – FC Naples 2–2 23' 6.6
16 aug 2026 Westchester SC – FC Naples 3–2 61' 6.2
6 aug 2026 FC Naples – AV Alta FC 2–1 79' 6.3
2 aug 2026 Sarasota Paradise – FC Naples – 0' –
26 jul 2026 Forward Madison FC – FC Naples 3–1 89' 6.7
12 jul 2026 FC Tampa Bay Rowdies – FC Naples 2–0 45' 6.2
9 jul 2026 New York Cosmos – FC Naples 1–0 28' 6.7
4 jul 2026 FC Naples – Portland Hearts of Pine 2–3 62' 5.9
21 jun 2026 Chattanooga Red Wolves SC – FC Naples 1–0 86' 6.9
14 jun 2026 Charlotte Independence – FC Naples 4–3 61' 6.4
7 jun 2026 FC Naples – Sarasota Paradise 0–2 21' 6.4
4 jun 2026 FC Naples – Charlotte Independence 1–5 90' 6.5
31 mei 2026 Union Omaha SC – FC Naples 2–1 83' 6.1
24 mei 2026 FC Naples – Westchester SC 1–0 84' 6.9
18 mei 2026 FC Naples – SC Jacksonville 4–2 97' 6.6

Carrière en transfers

5 clubs · 13 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Bobcats Naar: Chattanooga
    Gratis transfer
  4. Bobcats Reserve Naar: Bobcats
    Transfer
  5. Zonder club Naar: Bobcats Reserve
    Transfer
  6. Reinh. Eagles Naar: Zonder club
    Transfer
  7. Tri-Cities FC Naar: Reinh. Eagles
    Terug van verhuur
  8. Reinh. Eagles Naar: Tri-Cities FC
    Verhuur
  9. Lees-McRae Naar: Reinh. Eagles
    Gratis transfer
  10. Tri-Cities FC Naar: Lees-McRae
    Terug van verhuur
  11. Lees-McRae Naar: Tri-Cities FC
    Verhuur
  12. West Virginia Alliance Naar: Lees-McRae
    Terug van verhuur
  13. Lees-McRae Naar: West Virginia Alliance
    Verhuur

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 USL League One FC Naples 21 (17) 1.503 0 0 6,40
2026 US Open Cup FC Naples 3 (1) 151 1 1 7,20

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

MLS Next Pro 2024 · percentiel onder aanvallers (114 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 12 xG 14 Schoten 22 xA 94 Sleutelpasses 94 Succesvolle dribbels 91 Gewonnen luchtduels 65 Rating 81

27 wedstrijden · 2.262 min

Taylor Gray: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,16
12
xG / 90 min 0,21
14
Schoten / 90 min 1,63
22
xA / 90 min 0,22
94
Sleutelpasses / 90 min 1,55
94
Succesvolle dribbels / 90 min 3,58
91
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,31
65
Rating 7,18
81

Hoe berekenen we dit?