OrcaScore
28

Verdediger

Tate Johnson

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
37
2.902 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,03
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
7,06
Leeftijd21
Geboortedatum10 jul 2005
Lengte170 cm
Gewicht64 kg
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€2,7M
Contract tot30 jun 2030

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen31 / 30
Minuten2.610
Rating7,09
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)5 (1)
Passes · nauwkeurigheid1.700 · 90%
Kansen gecreëerd33
Tackles / Onderscheppingen56 / 27
Gewonnen duels138 / 221
Succesvolle dribbels9
Gele kaarten / Rode kaarten5 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,13 / 3,33
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes106
Nauwkeurige voorzetten11
Balcontacten2.295
Balverlies292
Bal afgepakt12
Gewonnen luchtduels15
Gewonnen grondduels123
Clearances62
Balveroveringen128
Fouten ondervonden58
Fouten gemaakt32
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets6
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)266,25
Topsnelheid (km/u)34,73
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten135
Rating6,90
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid118 · 87%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen2 / 1
Gewonnen duels7 / 11
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,13 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten157
Balverlies27
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels5
Clearances2
Balveroveringen8
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 1
Minuten157
Rating6,95
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid125 · 88%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels11 / 18
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten167
Balverlies24
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels8
Clearances4
Balveroveringen9
Fouten ondervonden8
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week2
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval38
Techniek45
Tactiek49
Verdediging60
Creativiteit47

Kenmerken

Sterke punten

15

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Vancouver Whitecaps – Seattle Sounders FC 5–1 82' 7.3
29 okt 2026 Vancouver Whitecaps – San Diego FC 4–1 83' 6.8
25 okt 2026 Colorado Rapids – Vancouver Whitecaps 1–0 90' 7.3
18 okt 2026 Austin FC – Vancouver Whitecaps 1–2 90' 7.3
15 okt 2026 St.Louis City – Vancouver Whitecaps 0–0 90' 7.5
11 okt 2026 Los Angeles FC – Vancouver Whitecaps 1–1 90' 7.0
7 okt 2026 Chicago Fire – Vancouver Whitecaps 3–1 73' 7.0
27 sep 2026 Vancouver Whitecaps – DC United 3–3 90' 7.5
20 sep 2026 Real Salt Lake – Vancouver Whitecaps 0–3 80' 6.9
17 sep 2026 CF Montréal – Vancouver Whitecaps 2–1 45' 7.3
14 sep 2026 Vancouver Whitecaps – Austin FC 1–2 90' 6.7
10 sep 2026 Vancouver Whitecaps – LA Galaxy 3–0 90' 8.2
6 sep 2026 Vancouver Whitecaps – St.Louis City 1–3 90' 6.4
3 sep 2026 Vancouver Whitecaps – CF Montréal 1–1 14' 6.7
30 aug 2026 Sporting Kansas City – Vancouver Whitecaps 0–3 70' 6.6

Carrière en transfers

3 clubs · 7 transfers
  1. Transfer
  2. CLTFC Academy Naar: North Carolina Tar Heels
    Gratis transfer
  3. TBURSC Naar: CLTFC Academy
    Gratis transfer
  4. Tampa Bay Naar: TBURSC
    Terug van verhuur
  5. TBURSC Naar: Tampa Bay
    Verhuur
  6. Tampa Bay Naar: TBURSC
    Terug van verhuur
  7. TBURSC Naar: Tampa Bay
    Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)41
Gemiddelde rating7,04
Rating laatste wedstrijd7,31 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
6 7 8 9 7,04 feb 2026 aug 2026 nov 2026 7,3

Laatste 10 wedstrijden

7,3 6,8 7,3 7,3 7,5 7,0 7,0 7,5 6,9 7,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 MLS Vancouver Whitecaps 31 (30) 2.610 0 1 7,09
2026 Canadian Championship Vancouver Whitecaps 4 (1) 157 0 0 6,95
2026 Leagues Cup Vancouver Whitecaps 2 (1) 135 0 0 6,90

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

MLS 2026 · percentiel onder verdedigers (139 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 69 Onderscheppingen 28 Clearances 13 Gewonnen luchtduels 12 Gewonnen duels 48 Passnauwkeurigheid 64 Progressieve balvoeringen 83 Rating 81

8 wedstrijden · 681 min

Tate Johnson: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,98
69
Onderscheppingen / 90 min 0,93
28
Clearances / 90 min 1,85
13
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,40
12
Gewonnen duels 58,1%
48
Passnauwkeurigheid 89,5%
64
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,59
83
Rating 7,05
81

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?