OrcaScore
11

Aanvaller

Sunil Chhetri

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
19
1.016 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,27
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,65
Leeftijd42
Geboortedatum3 aug 1984
Lengte170 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€27K
Contract tot31 mei 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 0
Minuten39
Rating6,40
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid11 · 64%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels0 / 5
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,22 / 0,16
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten16
Balverlies6
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels0
Clearances1
Balveroveringen1
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)2,15
Topsnelheid (km/u)25,48
Wedstrijden / Basisplaatsen13 / 8
Minuten690
Rating6,62
Doelpunten / Assists2 / 0
Schoten (op doel)18 (3)
Passes · nauwkeurigheid120 · 83%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen2 / 1
Gewonnen duels16 / 38
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage11%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten186
Balverlies40
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels10
Gewonnen grondduels6
Clearances12
Balveroveringen14
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt9
Buitenspel6
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)72,14
Topsnelheid (km/u)34,68
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 3
Minuten287
Rating6,88
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)7 (1)
Passes · nauwkeurigheid34 · 88%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels17 / 38
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels9
Clearances2
Balveroveringen3
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt5
Buitenspel2
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval61
Techniek52
Tactiek46
Verdediging36
Creativiteit38

Nationaal elftal

  • India146 caps · 89 goals · debuut jun 2005

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
30 okt 2026 NorthEast United FC – Bengaluru FC 1–1 19' 6.4
17 okt 2026 Bengaluru FC – Chennaiyin FC 2–0 20' 6.4
10 okt 2026 Bengaluru FC – Sporting Delhi 3–2 – –
16 mei 2026 Chennaiyin FC – Bengaluru FC 1–2 31' 6.6
9 mei 2026 Jamshedpur FC – Bengaluru FC 0–1 15' 6.5
4 mei 2026 Odisha FC – Bengaluru FC 1–1 45' 6.2
25 apr 2026 Bengaluru FC – Mumbai City FC 0–0 88' 6.5
16 apr 2026 East Bengal FC – Bengaluru FC 3–3 61' 6.4
11 apr 2026 Bengaluru FC – Kerala Blasters 1–2 61' 6.4
4 apr 2026 FC Goa – Bengaluru FC 0–2 80' 7.5
22 mrt 2026 Inter Kashi FC – Bengaluru FC 1–3 76' 6.7
14 mrt 2026 Bengaluru FC – Mohun Bagan Super Giant 0–0 75' 6.4
7 mrt 2026 Mohammedan SC – Bengaluru FC 1–2 76' 6.5
27 feb 2026 Bengaluru FC – Punjab FC 0–2 45' 6.3
22 feb 2026 Bengaluru FC – NorthEast United FC 1–1 25' 6.5

Carrière en transfers

9 clubs · 16 transfers · totale transfersom 142k €
  1. Gratis transfer
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Transfer 142k €
  5. Gratis transfer
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Transfer Niet bekendgemaakt
  9. Gratis transfer
  10. Gratis transfer
  11. Transfer Niet bekendgemaakt
  12. Gratis transfer
  13. Jagatjit Naar: East Bengal
    Gratis transfer
  14. Mohun Bagan Naar: Jagatjit
    Gratis transfer
  15. City Club Naar: Mohun Bagan
    Gratis transfer
  16. Gorka TC Naar: City Club
    Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 30 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)16
Gemiddelde rating6,58
Rating laatste wedstrijd6,430 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,58 nov 2025 apr 2026 okt 2026 6,4

Laatste 10 wedstrijden

6,4 6,4 6,6 6,5 6,2 6,5 6,4 6,4 7,5 6,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Indian Super League Bengaluru FC 13 (8) 690 2 0 6,62
2026 AFC Asian Cup Qual. India 4 (3) 287 0 0 6,88

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Indian Super League 2026 · percentiel onder aanvallers (35 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 53 xG 50 Schoten 61 xA 50 Sleutelpasses 47 Succesvolle dribbels 19 Gewonnen luchtduels 73 Rating 36

13 wedstrijden · 690 min

Sunil Chhetri: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,26
53
xG / 90 min 0,00
50
Schoten / 90 min 2,35
61
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 0,91
47
Succesvolle dribbels / 90 min 0,26
19
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,30
73
Rating 6,62
36

Hoe berekenen we dit?