OrcaScore
11

Aanvaller

Stiven Shpendi

  • Empoli
  • Albania
  • 23 jaar
  • 181 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Geblesseerd — red_card_suspension · Terug: 1 nov 2026
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
10
544 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,17
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,71
Leeftijd23
Geboortedatum19 mei 2003
Lengte181 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€3,3M
Contract tot30 jun 2029

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Schorsing red_card_suspension · Ontbreekt Terug: 1 nov 2026
  • Blessure Unknown · Afwezig Sinds 21 sep 2026 · Beëindigd: 14 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 6
Minuten499
Rating6,66
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)12 (6)
Passes · nauwkeurigheid92 · 73%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen8 / 0
Gewonnen duels31 / 74
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 1
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,52 / 0,11
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage8%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten190
Balverlies63
Bal afgepakt9
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels28
Clearances2
Balveroveringen12
Fouten ondervonden14
Fouten gemaakt10
Buitenspel3
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)54,24
Topsnelheid (km/u)32,31
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 0
Minuten45
Rating7,20
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid5 · 80%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels4 / 6
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten11
Balverlies3
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels4
Clearances0
Balveroveringen0
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)4,90
Topsnelheid (km/u)33,30

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval62
Techniek45
Tactiek43
Verdediging28
Creativiteit43

Kenmerken

Sterke punten

26

Zwakke punten

14

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
27 okt 2026 Cesena – Empoli 2–1 90' 6.6
23 okt 2026 Empoli – L.R. Vicenza 0–2 40' 6.7
17 okt 2026 Ascoli – Empoli 1–1 27' 7.5
10 okt 2026 Empoli – Palermo 2–4 19' 7.2
20 sep 2026 Modena – Empoli 2–1 41' 6.1
11 sep 2026 Empoli – Arezzo 0–1 68' 6.2
5 sep 2026 Carrarese – Empoli 0–1 61' 6.4
30 aug 2026 Mantova – Empoli 3–1 90' 6.2
22 aug 2026 Empoli – Cremonese 1–0 63' 7.0
17 aug 2026 Pisa – Empoli 5–4 45' 7.2
25 jul 2026 Empoli – Virtus Entella 1–0 – –
8 mei 2026 Monza – Empoli 2–2 90' 8.4
1 mei 2026 Empoli – US Avellino 1912 1–0 84' 6.4
25 apr 2026 Venezia – Empoli 2–0 77' 6.1
19 apr 2026 Empoli – Virtus Entella 1–1 84' 7.4

Carrière en transfers

4 clubs · 6 transfers · totale transfersom 2.2M €
  1. Cesena Naar: Empoli
    Transfer 2.2M €
  2. Empoli Naar: Cesena
    Terug van verhuur
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Cesena Naar: Empoli
    Verhuur
  6. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 28 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)35
Gemiddelde rating6,81
Rating laatste wedstrijd6,627 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 6,81 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 6,7 7,5 7,2 6,1 6,2 6,4 6,2 7,0 7,2

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Serie B Empoli 9 (6) 499 1 0 6,66
2026 Coppa Italia Empoli 1 (0) 45 0 0 7,20

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Serie B 2024 · percentiel onder aanvallers (120 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 50 xG 50 Schoten 31 xA 50 Sleutelpasses 62 Succesvolle dribbels 73 Gewonnen luchtduels 30 Rating 21

25 wedstrijden · 1.563 min

Stiven Shpendi: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,23
50
xG / 90 min 0,00
50
Schoten / 90 min 2,13
31
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,21
62
Succesvolle dribbels / 90 min 1,15
73
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,81
30
Rating 6,72
21

Hoe berekenen we dit?