OrcaScore
2

Verdediger

Stian Gregersen

  • Malmö FF
  • Norway
  • 31 jaar
  • 191 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
24
1.615 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,06
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,80
Leeftijd31
Geboortedatum17 mei 1995
Lengte191 cm
Gewicht84 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€1,5M
Contract tot31 dec 2029

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Foot Injury · Afwezig Sinds 28 okt 2026 · Beëindigd: 2 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 8
Minuten573
Rating7,00
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid477 · 93%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen8 / 5
Gewonnen duels21 / 34
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,37
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes15
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten541
Balverlies36
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels9
Gewonnen grondduels12
Clearances24
Balveroveringen28
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt7
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)51,66
Topsnelheid (km/u)34,55
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating6,00
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid49 · 94%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 2
Gewonnen duels2 / 3
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten58
Balverlies3
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels0
Clearances5
Balveroveringen8
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen15 / 10
Minuten952
Rating6,75
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)4 (1)
Passes · nauwkeurigheid658 · 92%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen16 / 17
Gewonnen duels49 / 75
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,27 / 0,43
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes16
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten805
Balverlies56
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels22
Gewonnen grondduels27
Clearances64
Balveroveringen35
Fouten ondervonden12
Fouten gemaakt12
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)95,15
Topsnelheid (km/u)35,23

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval33
Techniek42
Tactiek57
Verdediging68
Creativiteit35

Kenmerken

Sterke punten

1516

Nationaal elftal

  • Norway11 caps · 0 goals · debuut mrt 2021

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Malmö – Hammarby IF 1–2 70' 6.6
28 okt 2026 Halmstads BK – Malmö 0–3 23' 6.7
23 okt 2026 IF Elfsborg – Malmö 0–0 89' 7.5
18 okt 2026 Malmö – BK Häcken 0–1 66' 6.6
19 sep 2026 Västerås SK – Malmö 2–0 82' 6.5
13 sep 2026 Malmö – Örgryte IS 4–1 90' 6.9
7 sep 2026 Malmö – AIK 0–0 90' 7.7
31 aug 2026 IK Sirius – Malmö 0–1 63' 7.5
24 aug 2026 Atlanta United – Sporting Kansas City 2–1 17' 6.6
20 aug 2026 Minnesota United – Atlanta United 1–2 90' 7.0
16 aug 2026 Atlanta United – New York Red Bulls 2–1 22' 6.8
2 aug 2026 Philadelphia Union – Atlanta United 3–2 12' 6.4
26 jul 2026 New England Revolution – Atlanta United 4–1 79' 6.2
23 jul 2026 Charlotte – Atlanta United 2–2 8' 6.7
25 mei 2026 Columbus Crew – Atlanta United 2–0 – –

Carrière en transfers

6 clubs · 8 transfers · totale transfersom 4M €
  1. Atlanta Naar: Malmö
    Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Transfer 2M €
  3. Molde Naar: Bordeaux
    Transfer 2M €
  4. Elfsborg Naar: Molde
    Terug van verhuur
  5. Molde Naar: Elfsborg
    Verhuur
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Molde FK Youth Naar: Molde
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)24
Gemiddelde rating6,80
Rating laatste wedstrijd6,61 nov 2026
Gemiste wedstrijden01 blessure geregistreerd
5 6 7 8 6,80 mrt 2026 aug 2026 nov 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 6,7 7,5 6,6 6,5 6,9 7,7 7,5 6,6 7,0

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 MLS Atlanta United 15 (10) 952 0 0 6,75
2026 Allsvenskan Malmö 8 (8) 573 0 1 7,00
2026 US Open Cup Atlanta United 1 (1) 90 0 0 6,00

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

MLS 2024 · percentiel onder verdedigers (217 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 69 Onderscheppingen 45 Clearances 72 Gewonnen luchtduels 67 Gewonnen duels 88 Passnauwkeurigheid 77 Progressieve balvoeringen 49 Rating 78

27 wedstrijden · 1.992 min

Stian Gregersen: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,90
69
Onderscheppingen / 90 min 1,08
45
Clearances / 90 min 3,98
72
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,85
67
Gewonnen duels 62,7%
88
Passnauwkeurigheid 87,9%
77
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
49
Rating 6,96
78

Hoe berekenen we dit?