OrcaScore
13

Aanvaller

Stéphane Bahoken

  • FC Kyzylzhar
  • Cameroon
  • 34 jaar
  • 185 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
24
1.329 min
Doelpunten
5
G+A per 90 min: 0,34
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,71
Leeftijd34
Geboortedatum28 mei 1992
Lengte185 cm
Gewicht78 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€205K
Contract tot31 dec 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen22 / 14
Minuten1.287
Rating6,75
Doelpunten / Assists5 / 0
Schoten (op doel)45 (20)
Passes · nauwkeurigheid220 · 76%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels88 / 239
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage11%
Kopgoals1
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten3
Gewonnen luchtduels18
Clearances6
Balveroveringen42
Fouten ondervonden17
Fouten gemaakt30
Buitenspel5
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 0
Minuten42
Rating6,30
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (1)
Passes · nauwkeurigheid7 · 0%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels4 / 9
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels1
Clearances1
Balveroveringen2
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval61
Techniek50
Tactiek44
Verdediging32
Creativiteit36

Nationaal elftal

  • Cameroon22 caps · 4 goals · debuut mrt 2018

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Caspiy Aktau – FC Kyzylzhar 1–2 88' 7.6
24 okt 2026 FC Kyzylzhar – Ulytau FC 1–0 89' 7.2
17 okt 2026 Oqjetpes FK – FC Kyzylzhar 1–0 76' 6.2
10 okt 2026 Irtysh Pavlodar – FC Kyzylzhar 0–2 83' 6.5
18 sep 2026 FC Kyzylzhar – FC Kaysar 1–1 55' 6.8
12 sep 2026 FK Zhenys – FC Kyzylzhar 3–1 90' 6.9
5 sep 2026 FC Kyzylzhar – Atyrau 0–1 72' 7.2
29 aug 2026 FC Ordabasy – FC Kyzylzhar 3–0 90' 6.2
16 aug 2026 FC Kyzylzhar – Astana 1–1 90' 6.9
8 aug 2026 Altay Oskemen – FC Kyzylzhar 2–2 75' 6.6
1 aug 2026 FC Kyzylzhar – FK Aktobe 3–1 84' 7.3
25 jul 2026 Zhetysu Taldykorgan – FC Kyzylzhar 1–2 51' 7.3
27 jun 2026 Yelimay Semey – FC Kyzylzhar 2–0 30' 6.8
21 jun 2026 FC Kyzylzhar – Kairat 2–4 70' 7.1
17 jun 2026 Kairat – FC Kyzylzhar 3–0 22' 6.3

Carrière en transfers

9 clubs · 10 transfers
  1. Zonder club Naar: Kyzylzhar
    Transfer
  2. Kayserispor Naar: Zonder club
    Transfer
  3. Gratis transfer
  4. Gratis transfer
  5. Gratis transfer
  6. Transfer Niet bekendgemaakt
  7. St Mirren Naar: Nice
    Terug van verhuur
  8. Nice Naar: St Mirren
    Verhuur
  9. Nice 2 Naar: Nice
    Transfer
  10. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)24
Gemiddelde rating6,71
Rating laatste wedstrijd7,631 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,71 apr 2026 jul 2026 okt 2026 7,6

Laatste 10 wedstrijden

7,6 7,2 6,2 6,5 6,8 6,9 7,2 6,2 6,9 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Kazakhstan Premier League FC Kyzylzhar 22 (14) 1.287 5 0 6,75
2026 Kazakhstan Cup FC Kyzylzhar 2 (0) 42 0 0 6,30

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Trendyol Süper Lig 2024 · percentiel onder aanvallers (68 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 67 xG 67 Schoten 82 xA 15 Sleutelpasses 2 Succesvolle dribbels 18 Gewonnen luchtduels 68 Rating 24

21 wedstrijden · 1.015 min

Stéphane Bahoken: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,44
67
xG / 90 min 0,44
67
Schoten / 90 min 3,10
82
xA / 90 min 0,04
15
Sleutelpasses / 90 min 0,35
2
Succesvolle dribbels / 90 min 0,44
18
Gewonnen luchtduels / 90 min 2,75
68
Rating 6,69
24

Hoe berekenen we dit?