OrcaScore
7

Verdediger

Steph Catley

  • Arsenal
  • Australia
  • 32 jaar
  • 171 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
12
941 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,10
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
7,09
Leeftijd32
Geboortedatum26 jan 1994
Lengte171 cm
Gewicht60 kg
VoorkeursvoetLinks

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 5
Minuten418
Rating6,98
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (0)
Passes · nauwkeurigheid310 · 89%
Kansen gecreëerd9
Tackles / Onderscheppingen3 / 5
Gewonnen duels10 / 27
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,15 / 1,04
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes11
Nauwkeurige voorzetten7
Balcontacten387
Balverlies58
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels7
Clearances18
Balveroveringen15
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)41,61
Topsnelheid (km/u)28,49
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating7,50
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid152 · 93%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels4 / 9
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten179
Balverlies24
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels1
Clearances5
Balveroveringen9
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 4
Minuten343
Rating7,04
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid293 · 93%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels18 / 25
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes14
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels4
Clearances7
Balveroveringen35
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval35
Techniek43
Tactiek43
Verdediging61
Creativiteit39

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Arsenal – Aston Villa 1–1 70' 6.9
28 okt 2026 Arsenal – Benfica 3–0 90' 7.5
24 okt 2026 Tottenham FC – Arsenal 1–2 78' 6.6
17 okt 2026 Arsenal – Birmingham City W.F.C. 1–1 – –
9 okt 2026 Germany – Australia 4–2 64' 6.3
4 okt 2026 Manchester City – Arsenal 4–2 – –
27 sep 2026 Chelsea FC – Arsenal 1–0 90' 6.9
22 sep 2026 Arsenal – HB Køge 1–0 90' 7.5
19 sep 2026 Arsenal – Manchester United 1–1 90' 7.0
13 sep 2026 Arsenal – Crystal Palace 0–0 – –
6 sep 2026 Brighton – Arsenal 0–1 90' 7.5
26 aug 2026 Arsenal – Charlton Athletic WFC 5–1 – –
9 jun 2026 Australia – Mexico 3–1 90' 6.9
6 jun 2026 Australia – Mexico 0–1 65' 7.2
16 mei 2026 Liverpool FC – Arsenal 1–3 1' –

Carrière en transfers

2 clubs · 1 transfer
  1. Reign Naar: Arsenal
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)29
Gemiddelde rating7,03
Rating laatste wedstrijd6,91 nov 2026
Gemiste wedstrijden1
5 6 7 8 9 7,03 dec 2025 mrt 2026 nov 2026 6,9

Laatste 10 wedstrijden

6,9 7,5 6,6 6,3 6,9 7,5 7,0 7,5 6,9 7,2

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Women's Super League Arsenal 5 (5) 418 0 0 6,98
2026 AFC Women's Asian Cup Australia 5 (4) 343 0 0 7,04
2026 UEFA Women's Champions League Arsenal 2 (2) 180 0 1 7,50

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Women's Super League 2026 · percentiel onder verdedigers (50 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 5 Onderscheppingen 27 Clearances 78 Gewonnen luchtduels 47 Gewonnen duels Passnauwkeurigheid 57 Progressieve balvoeringen 68 Rating 85

3 wedstrijden · 270 min

Steph Catley: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,33
5
Onderscheppingen / 90 min 0,67
27
Clearances / 90 min 5,00
78
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,00
47
Gewonnen duels –
–
Passnauwkeurigheid 87,5%
57
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,00
68
Rating 7,13
85

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?