OrcaScore
2

Verdediger

Štěpán Chaloupek

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
948 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,19
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
7,07
Leeftijd23
Geboortedatum8 mrt 2003
Lengte190 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€9,7M
Contract tot30 jun 2030

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Unknown · Ontbreekt Beëindigd: 10 okt 2026
  • Blessure Unknown · Afwezig Sinds 8 okt 2026 · Beëindigd: 1 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating6,70
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid33 · 85%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen2 / 5
Gewonnen duels5 / 8
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,42 / 0,23
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten54
Balverlies5
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels2
Clearances7
Balveroveringen6
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)10,44
Topsnelheid (km/u)31,32
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten270
Rating6,83
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid133 · 85%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen6 / 1
Gewonnen duels12 / 23
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,01
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten178
Balverlies23
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels8
Clearances21
Balveroveringen8
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)20,49
Topsnelheid (km/u)32,70
Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 6
Minuten588
Rating7,18
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)8 (3)
Passes · nauwkeurigheid310 · 79%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen21 / 18
Gewonnen duels47 / 81
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,77 / 0,13
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage12%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes36
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten456
Balverlies77
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels17
Gewonnen grondduels30
Clearances44
Balveroveringen31
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt13
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)31,24
Topsnelheid (km/u)32,91

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval39
Techniek46
Tactiek61
Verdediging71
Creativiteit42

Kenmerken

Sterke punten

15

Nationaal elftal

  • Czechia9 caps · 0 goals · debuut nov 2025

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 FK Jablonec – SK Slavia Praha 0–5 19' 6.9
3 okt 2026 Spain – Czechia 3–1 90' 6.7
29 sep 2026 Czechia – England 0–2 90' 6.5
26 sep 2026 Czechia – Croatia 1–2 90' 7.3
20 sep 2026 SK Slavia Praha – FC Viktoria Plzeň 2–1 90' 7.3
13 sep 2026 FK Teplice – SK Slavia Praha 0–2 90' 7.7
10 sep 2026 SK Slavia Praha – RC Lens 2–3 90' 6.7
5 sep 2026 SK Slavia Praha – FC Zbrojovka Brno 4–0 90' 7.2
30 aug 2026 AC Sparta Praha – SK Slavia Praha 0–3 80' 7.5
22 aug 2026 SK Slavia Praha – Bohemians Praha 1905 2–2 90' 7.6
16 aug 2026 FC Slovan Liberec – SK Slavia Praha 1–1 26' 6.8
9 aug 2026 SK Slavia Praha – Pardubice 2–1 45' 6.8
1 aug 2026 Baník Ostrava – SK Slavia Praha 0–4 45' 7.2
26 jul 2026 SK Slavia Praha – 1. FC Slovácko 5–1 13' 6.8
18 jul 2026 Olympique Lyonnais – SK Slavia Praha 0–2 – –

Carrière en transfers

3 clubs · 2 transfers · totale transfersom 1M €
  1. Transfer 1M €
  2. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)38
Gemiddelde rating7,14
Rating laatste wedstrijd6,931 okt 2026
Gemiste wedstrijden62 blessures geregistreerd
5 6 7 8 9 7,14 nov 2025 apr 2026 okt 2026 6,9

Laatste 10 wedstrijden

6,9 6,7 6,5 7,3 7,3 7,7 6,7 7,2 7,5 7,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Czech First League SK Slavia Praha 10 (6) 588 1 1 7,18
2026 UEFA Nations League Czechia 3 (3) 270 0 0 6,83
2026 UEFA Champions League SK Slavia Praha 1 (1) 90 0 0 6,70

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Nations League 2026 · percentiel onder verdedigers (70 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 68 Onderscheppingen 11 Clearances 90 Gewonnen luchtduels 53 Gewonnen duels Passnauwkeurigheid 34 Progressieve balvoeringen 27 Rating 21

3 wedstrijden · 270 min

Štěpán Chaloupek: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 2,00
68
Onderscheppingen / 90 min 0,33
11
Clearances / 90 min 7,00
90
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,33
53
Gewonnen duels –
–
Passnauwkeurigheid 85,0%
34
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,33
27
Rating 6,83
21

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?