OrcaScore
32

Aanvaller

Stefano Moreo

  • Pisa
  • Italy
  • 33 jaar
  • 191 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
9
647 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,56
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,84
Leeftijd33
Geboortedatum30 jun 1993
Lengte191 cm
Gewicht75 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€1,2M
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen7 / 6
Minuten547
Rating6,90
Doelpunten / Assists2 / 2
Schoten (op doel)13 (5)
Passes · nauwkeurigheid139 · 70%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen5 / 5
Gewonnen duels19 / 51
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists2,08 / 1,18
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage15%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten238
Balverlies74
Bal afgepakt6
Gewonnen luchtduels9
Gewonnen grondduels10
Clearances12
Balveroveringen14
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)66,01
Topsnelheid (km/u)34,97
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten100
Rating6,65
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid30 · 77%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen1 / 1
Gewonnen duels3 / 4
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten46
Balverlies11
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels3
Clearances3
Balveroveringen2
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)11,38
Topsnelheid (km/u)29,73

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval68
Techniek53
Tactiek61
Verdediging37
Creativiteit53

Kenmerken

Sterke punten

25

Zwakke punten

6

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 US Avellino 1912 – Pisa 2–0 90' 6.5
28 okt 2026 Pisa – Palermo 3–3 90' 6.2
25 okt 2026 Hellas Verona – Pisa 1–1 90' 6.8
17 okt 2026 Pisa – Cremonese 3–1 90' 8.0
10 okt 2026 Vicenza – Pisa 0–3 72' 6.9
3 okt 2026 AS Monaco – Pisa 2–0 – –
20 sep 2026 Mantova – Pisa 2–2 70' 7.7
15 sep 2026 Fiorentina – Pisa 3–0 31' 6.5
11 sep 2026 Pisa – Entella 1–4 45' 6.2
17 aug 2026 Pisa – Empoli 5–4 69' 6.8
8 aug 2026 Bologna – Pisa 1–4 – –
26 jul 2026 Pisa – Pro Vercelli 0–1 – –
23 mei 2026 Lazio – Pisa 2–1 90' 7.4
17 mei 2026 Pisa – SSC Napoli 0–3 71' 6.5
10 mei 2026 Cremonese – Pisa 3–0 37' 6.6

Carrière en transfers

9 clubs · 18 transfers · totale transfersom 3.9M €
  1. Brescia Naar: Pisa
    Transfer 2M €
  2. Empoli Naar: Brescia
    Transfer 800k €
  3. Brescia Naar: Empoli
    Terug van verhuur
  4. Empoli Naar: Brescia
    Verhuur
  5. Palermo Naar: Empoli
    Gratis transfer
  6. Transfer 1M €
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Transfer 130k €
  10. Terug van verhuur
  11. Verhuur
  12. Teramo Naar: Entella
    Terug van verhuur
  13. Entella Naar: Teramo
    Verhuur
  14. Varese Naar: Entella
    Gratis transfer
  15. Entella Naar: Varese
    Transfer Niet bekendgemaakt
  16. Varese Naar: Entella
    Transfer Niet bekendgemaakt
  17. Transfer Niet bekendgemaakt
  18. AC Milan Youth Naar: Caronnese
    Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)34
Gemiddelde rating6,79
Rating laatste wedstrijd6,51 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,79 dec 2025 apr 2026 nov 2026 6,5

Laatste 10 wedstrijden

6,5 6,2 6,8 8,0 6,9 7,7 6,5 6,2 6,8 7,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Serie B Pisa 7 (6) 547 2 2 6,90
2026 Coppa Italia Pisa 2 (1) 100 0 0 6,65

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Serie B 2024 · percentiel onder aanvallers (120 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 53 xG 50 Schoten 33 xA 50 Sleutelpasses 68 Succesvolle dribbels 55 Gewonnen luchtduels 89 Rating 95

34 wedstrijden · 2.662 min

Stefano Moreo: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,24
53
xG / 90 min 0,00
50
Schoten / 90 min 2,20
33
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,28
68
Succesvolle dribbels / 90 min 0,85
55
Gewonnen luchtduels / 90 min 4,46
89
Rating 7,19
95

Hoe berekenen we dit?