OrcaScore
5

Middenvelder

Sota Mino

  • UTA Arad
  • Japan
  • 32 jaar
  • 181 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
15
1.286 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,07
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
7,01
Leeftijd32
Geboortedatum20 okt 1994
Lengte181 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€360K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen15 / 15
Minuten1.286
Rating7,01
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)15 (3)
Passes · nauwkeurigheid671 · 79%
Kansen gecreëerd12
Tackles / Onderscheppingen35 / 23
Gewonnen duels78 / 136
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 2
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,31 / 0,57
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage7%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes45
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten872
Balverlies181
Bal afgepakt11
Gewonnen luchtduels16
Gewonnen grondduels62
Clearances11
Balveroveringen72
Fouten ondervonden26
Fouten gemaakt24
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets4
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)126,82
Topsnelheid (km/u)32,76

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval45
Techniek47
Tactiek46
Verdediging57
Creativiteit46

Kenmerken

Sterke punten

259

Zwakke punten

18

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
6 nov 2026 UTA Arad – FC Petrolul Ploiești 0–1 90' 6.6
1 nov 2026 FC Dinamo București – UTA Arad 2–0 76' 6.8
24 okt 2026 FC Argeș Pitești – UTA Arad 0–1 90' 6.8
18 okt 2026 UTA Arad – CFR 1907 Cluj 1–0 90' 7.5
10 okt 2026 FC Botoșani – UTA Arad 2–0 90' 6.2
18 sep 2026 UTA Arad – Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 1–0 90' 7.8
11 sep 2026 FCV Farul Constanța – UTA Arad 4–2 62' 6.4
5 sep 2026 UTA Arad – FK Csíkszereda Miercurea Ciuc 5–1 90' 8.0
30 aug 2026 FCSB – UTA Arad 1–3 90' 6.6
22 aug 2026 UTA Arad – FC Corvinul Hunedoara 0–0 82' 7.7
17 aug 2026 FC Universitatea Cluj – UTA Arad 2–1 90' 7.5
7 aug 2026 UTA Arad – FC Rapid București 0–0 90' 6.5
1 aug 2026 FC Voluntari – UTA Arad 1–0 90' 6.9
24 jul 2026 UTA Arad – SC Oțelul Galați 2–2 90' 7.3
18 jul 2026 Universitatea Craiova – UTA Arad 4–0 76' 6.5

Carrière en transfers

6 clubs · 9 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Zonder club Naar: Metaloglobus București
    Transfer
  5. Gharghur Naar: Zonder club
    Transfer
  6. Gratis transfer
  7. Zonder club Naar: Fgura Utd
    Transfer
  8. Lagend Shiga Naar: Zonder club
    Transfer
  9. High School (J) Naar: Lagend Shiga
    Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 6 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)34
Gemiddelde rating6,92
Rating laatste wedstrijd6,66 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,92 dec 2025 mei 2026 nov 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 6,8 6,8 7,5 6,2 7,8 6,4 8,0 6,6 7,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 SuperLiga României UTA Arad 15 (15) 1.286 1 0 7,01

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

SuperLiga României 2024 · percentiel onder middenvelders (158 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 10 Voltooide passes 61 Passnauwkeurigheid 39 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 28 Tackles + onderscheppingen 97 Rating 64

35 wedstrijden · 2.859 min

Sota Mino: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 0,41
10
Voltooide passes / 90 min 34,0
61
Passnauwkeurigheid 76,7%
39
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 0,57
28
Tackles + onderscheppingen / 90 min 5,10
97
Rating 6,90
64

Hoe berekenen we dit?