OrcaScore
27

Middenvelder

Sofus Johannesen

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
12
650 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,28
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,88
Leeftijd19
Geboortedatum4 mei 2007
Lengte–
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€790K
Contract tot30 jun 2030

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 3
Minuten526
Rating6,72
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)13 (4)
Passes · nauwkeurigheid135 · 71%
Kansen gecreëerd10
Tackles / Onderscheppingen6 / 7
Gewonnen duels37 / 83
Succesvolle dribbels8
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,25 / 0,95
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage8%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten8
Balcontacten313
Balverlies122
Bal afgepakt7
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels32
Clearances10
Balveroveringen24
Fouten ondervonden18
Fouten gemaakt7
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)57,61
Topsnelheid (km/u)33,66
Wedstrijden / Basisplaatsen– / –
Minuten–
Rating9,20
Doelpunten / Assists1 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Gedetailleerde statistieken
Kopgoals0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten124
Rating7,65
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid54 · 67%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen1 / 1
Gewonnen duels7 / 17
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 1,31
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten95
Balverlies34
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels7
Clearances4
Balveroveringen7
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)14,93
Topsnelheid (km/u)31,42

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval56
Techniek58
Tactiek40
Verdediging40
Creativiteit53

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 FC Nordsjælland – FC Midtjylland 2–3 45' 7.4
29 okt 2026 FC Midtjylland – Odense Boldklub 2–1 89' 8.4
25 okt 2026 FC Midtjylland – Lyngby 3–2 90' 7.0
22 okt 2026 FC Midtjylland – Sint-Truidense VV 0–1 90' 8.6
19 okt 2026 Viborg FF – FC Midtjylland 1–2 63' 6.9
15 okt 2026 KF Egnatia – FC Midtjylland 1–1 34' 6.7
11 okt 2026 FC Midtjylland – København 2–1 45' 6.3
28 sep 2026 Brazil U20 – Denmark U20 4–1 – –
19 sep 2026 Odense Boldklub – FC Midtjylland 1–1 45' 6.6
14 sep 2026 FC Midtjylland – Brøndby IF 4–1 – –
10 sep 2026 Sundby BK – FC Midtjylland 0–7 90' 10.0
7 sep 2026 FC Midtjylland – FC Nordsjælland 2–2 45' 6.5
2 sep 2026 AGF – FC Midtjylland 0–2 45' 6.2
30 aug 2026 Silkeborg IF – FC Midtjylland 1–1 45' 6.2
27 aug 2026 HNK Rijeka – FC Midtjylland 1–4 45' 7.0

Carrière en transfers

3 clubs · 2 transfers
  1. Transfer
  2. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)32
Gemiddelde rating7,21
Rating laatste wedstrijd7,41 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 7,21 feb 2026 aug 2026 nov 2026 7,4

Laatste 10 wedstrijden

7,4 8,4 7,0 8,6 6,9 6,7 6,3 6,6 10,0 6,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Danish Superliga FC Midtjylland 10 (3) 526 1 0 6,72
2026 UEFA Conference League FC Midtjylland 2 (1) 124 0 0 7,65
2026 Oddset Pokalen FC Midtjylland – – 1 – 9,20

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

U17 European Championship 2024 · percentiel onder middenvelders (29 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 50 Voltooide passes 50 Passnauwkeurigheid Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 50 Tackles + onderscheppingen 50 Rating

5 wedstrijden · 289 min

Sofus Johannesen: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 0,00
50
Voltooide passes / 90 min 0,0
50
Passnauwkeurigheid –
–
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 0,00
50
Tackles + onderscheppingen / 90 min 0,00
50
Rating –
–

Hoe berekenen we dit?